Zeman

Hana | 06.08.2015

Děkuji za vysvětlení. Jen se obávám, že veškerá vysvětlení Pjakina a dalších ruských politologů, budou považována za pouhou ruskou propagandu a to i od lidí, kteří chápou, že je Rusko v právu, dokud nebude skutečně detailněji objasněno, kdo je v reálu tím globálním protektorem, pokud jimi nejsou zbohatlíci jako např. Rockefeler, Warburg a další. Vysvětlení, že nejsou známi, příp. náznaky některých diskutujících, že se snad jedná o mimozemskou entitu, nejsou pro většinu racionálně uvažujících lidí dostačující a naopak veškeré Pjakinovi přednášky degradují. Je třeba si upřímně přiznat, že se nikdy nepodaří přesvědčit alespoň nadpoloviční většinu lidí, aby KSB přečetli, nemluvě o tom, že je i dost náročná pro pochopení a ne všichni lidé mají pro toto dostatečnou mozkovou kapacitu. Zajímalo by mě, jak se vám daří přesvědčit lidi z okolí, aby se o názory ruské strany alespoň začali zajímat, protože já v tom příliš úspěch nemám. A opírám-li se o Pjakinova tvrzení o bezstrukturním řízení GP, jsem považována za naivního blázna.

Přidat nový příspěvek