Re: Oddělené třídy

Red | 04.08.2015

Myslím si, že muži jsou dnes tzv. nanicovatí zejména a prvořadě tím, že jejich životní uplatnění závisí na ŠÉFECH A MAJITELÍCH, a to v nich vzbuzuje celkovou zbabělost napříč Evropou.Museli by se nějak odborově skutečně angažovat a ne být v práci ohnutí.
-Oddělená výuka zcela jednoznačně míří proti dívkám, na videu praštěný ředitel, jako bych je neznala, fandí hochům - ať se kluci pořádně učí a hotovo. Takové oddělení ještě víc vychází vstříc jejich změkčilosti, požadavky děcek nemohou řídit koncepci školy - ten ředitel se v důsledku podbízí názorům dětí...Už i v ČRvznikla škola bez učitelů, kde údajně / v Praze / starší děcka "učí"mladší. Také se vyšlo vstříc požadavkům dětí - žádní učitelé, domcí úkoly rovněž žádné.
Mimochodem, právě toto vycházení z názorů děcek je naprosto úpadkovým jevem, kdy dospělí takto projevují svoji BEZRADNOST fakticky zbožňujíce žáky nechávají je ŘÍDIT. Příklad: matka při turistickém sestupu ptá se 4letého - která cesta se Tobě zdá nejlepší. Dítě rozhodne, malý generálek, a tudy se jde. Blbost, a zárodek pedofilní civilizace. Téma na extra článek.

Přidat nový příspěvek