Re: Re: Re: dotaz pro V.V.Pjakina

alfa_a_omega | 06.07.2015

Nesmele a skromne se pripojuji. Take mi to stale neni jasne. Pjakin mluvi o 258 (mozna jsem to cislo popletl, ted se mi to nechce hledat) rodinach, ktere vlastni 60% veskereho bohatstvi. Pak je zde clanek o tandemovem rizeni 2 x (10+1), ktere ma mit puvod v starovekem Egypte a ktere melo opustit Egypt v ramci (tez zde na webu) zminovaneho exodu. Osobne mam urcite podezreni, ze exodus byl neco jako "majdan" (resp. jeho vysledek). Podle textu (zde na webu), to spis vypada, ze to mohl byt "false flag majdan", kdy spolu s Zidy odesli i clenove 2 x (10+1) a Zidy indoktrinovali a zneuzili. Nevim, nechci nikoho soudit, ale chtel bych znat "pravdu". Pripomenul bych jednu zajimavou knihu Alexeje Pludka, Nepritel z Atlantidy, kde je (strucne receno) popisovan "majdan" (z dnesniho pohledu) a zniceni Atlantidy jednim chorobne ctizadostivym z nizsich clenu elity (patrne narazka na Hitlera). Sokujici na tom trochu je, jak je to dlouho, co byla kniha napsana a kdyz jsem ji opakovan cetl zrovna v dobe, kdy probihal UK majdan, tak me pripadala obrovsky aktualni, jako byla napsan vcera. Zabranit vseobecnemu zniceni muze samozrejme byt jednim z aktualnich taktickych cilu GP, aby pak bylo vubec koho ovladat, proto zacalo to "prudke brzdeni" a ted se zase bude cekat treba 20 let na dalsi prilezitost, az se pripravi "informacni pole" v samotnem Rusku (jejich slovanska tvrdohlavost je dost k vzteku, ze?). Co mi take neni jasne, jak funguje "lepidlo" mezi temi 258 rodinami a 2 x (10+1) strukturou. Rekl bych, ze klasicke "penize" to asi nebudou, to by bylo prilis "krehke". Klasicke "penize" jsou pro plebs, ne pro elitu. 258 rodin si dovedu predstavit jako 2 obydlene panelaky nebo takovy mensi "smoulov" stranou mesta, ale nedovedu si predstavit, ze se na necem rozumnem dokazi dohodnout, krom toho, ze je treba nekoho zlikvidovat. Dokonce mam zase urcite podezreni, zda Kadafiho rodina sveho casu nepatrila mezi tyto elitni rodiny. Tak dost kecu.

Přidat nový příspěvek