Nepodcenoval by som 22.

Rony | 29.05.2015

Viac krat tu uz bolo spominane ( aj v clanku) ze GP straca schopnost riadenia. Ze biblicky projekt konci marxizmus trockizmus nevysiel atd. Ja vidim jeden hacik s navnadou v podobe nepodmieneneho zakladneho prijmu. Ide to zo Svajciarska . Co zavedenie NZP urobi s planktonom? Kto zavedie NZP ma vyhrate. Moze si s ludmi robit co chce. Zamyslite sa pojdu ludia skor do vojny za udrzanie NZP ked im niekto nahuci do hlavy ze maju prijem ohrozeny? Na cipovanie a elektronicke peniaze (...dali si znak na pravu ruku alebo na celo aby nemohol kupovať ani predávať nikto, kto nemá ako znak meno šelmy alebo číslo jej mena" (Zj 13, 16-17).
budu stat v rade len nech im peniaze nabehnu. NZP je lakadlo co ma vsetko vyriesit raj na zemi a podobne ako niekedy marxizmus. Nezdielam optimizmus ako neomarxisti alebo teraz na SVK strana priama demokracia ohladne NZP. Vnimam to ako novodobe nabozenstvo vysledok bude ten ze ludia este viac osprosteju a jedine co ich bude zaujimat bude chlieb hry a vyska NZP. Nepodcenujte GP, NZP je zavedeny v Protokoloch sion mudrcov. Autorstvo jak mi tu niekto raz napisal je pan NIKTO. (GP)

Přidat nový příspěvek