Re: Lépe.

0^n | 02.05.2015

Jsem rád, paní Olgo, že nejsem sám, koho tahle historická paralela s Nocí dlouhých nožů napadla. Psal jsem k tomu příspěvek ke krátké zprávě od Lin zde, že "Neznámý specnaz likviduje nepodřízené skupiny na Ukrajině", ale příspěvek se mi neuložil, protože to pořád otravovalo se zaškrtávátkem, že nejsem robot.

Ale osobně si myslím, že jde přesně o to stejné jako v roce 1934 v Německu, tj. aby se navenek ukázalo, že země je očištěná od nacionalistických (nacistických) bojůvek, a že za to můžeme vděčit regulérní armádě, kteroužto je tedy třeba začít řádně vyzbrojovat, aby měla prostředky a sílu vypořádat se i s nezákonnými útvary na východě Ukrajiny. Stejně jako bylo v roce 1934 v Německu domluveno na křižníku Deutschland, výměnou za finální získání moci pro Hitlera, ale zároveň pro spuštění ohromného zbrojního programu pro vyzbrojení Reichswehru ze strany kapitánů bankovního a průmyslového sektoru nejen Německa, ale i VB a USA.

Tu samotnou likvidaci praporů Pravého sektoru sice můžou provádět klidně žoldáci z USA (Blackwater), ale zásluhy si myslím budou ve výsledku připsány udatné ukrajinské armádě, která bude postavena do role osvoboditele a očistitele Ukrajiny, aby se povýšil její vliv a prestiž a tím pádem se mohlo začít s jejím otevřeným vyzbrojováním ze zahraničních zdrojů a přitáhne to i více nových rekrutů ochotných v takové armádě sloužit.

Protože je zase potřeba spustit útok na Rusko (předtím na SSSR) a jeho ohromné zásoby nerostných surovin, jeho životní prostor, ale to samozřejmě zase za použití evropských pěšáků v první linii. A je jedno, jestli Německých nebo Ukrajinských.

Přidat nový příspěvek