Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pjakin / Biblicka koncepcia / HOX - Deutoronomium

Stano | 30.04.2015

HOX/ BOH prikazuje zidom pouzivat uzeru a vladnut nad inymi narodmi

Este horsie veci robil BOH pohanskym narodom :
utopil ich , teda urcite tych v Mezopotanii
pozabijal sopkou v Sodome

Izraelitov pouzival ako trest na nich.Pohanske narody robili fakt strasne veci, obetovali bohom nie len otrokov - zajatcov , ale aj vlastne deti . . . pozri na slavnych Aztekov, alebo Rimanov , kto odmietol obetovat ich smiesnym bohom , toho zabili. Co myslis , kam by sa vyvijala civilizacia bez praveho Boha, ked taka vyspela kultura ako Greci a Rimania verili v take hovadiny. A dnes potlacanim Pravdy Bozej illuminatmi a naslednym vznikom novopohanstva aj v EU , sa to len tak hemzi vesticami,magiou , casopisy, radia, televizne kanali plne okultizmu , na oblbovanie ludi zbavenych Biblickych vedomosti. Sisa Sklovska tvrdi ze bola v minulosti mackou . . to sa Ti paci ?

V skratke : velka cast SZ pojednava o vyvolenom lude, ktory jediny uctieval praveho Boha a ktory bol pripravovany, ze sa z neho narodi Spasitel sveta. Zial zidia si mysleli, ze Mesias pride len koli nim a oni tolko krat porobeny narod , budu nad vsetkymi panovat. Hlboke to nepochopenie cielov Boha s celym ludstvom. A tie uroky boli povolene v case otroctva v Babylone.
Jezis im tri roky vysvetloval zmysel Bozej lasky, ich to privadzalo az do zurivosti, hlavne velknazov zrecov.
V stredoveku panoval vseobecny nazor odvodeny z Noveho zakona, ze uroky su nespravodlive a ludia pohrdali zidmi, ktori ich uplatnovali.
A ja so stredovekom v tomto suhlasim. Stat ma poziciavat bezurocne.
Hox , Biblia je komplexna zalezitost, nemozes z nej vytrhavat ako z kalendara. Aj zostrejenie teroristickej atomovej bomby by si takto zdovodnil z Biblie . . .
Pravoslavie je krestanske nabozenstvo, mojmu srdcu blizke az na tych bradatych popov stredovekych, ale odtrpeli si oni za komunizmu v Rusku stresne veci a teraz to zacne znova ?
Byvali marxisti a la Zaznobin im to definitivne zrataju ?
A vobec sa Prav.Cirkvi necudujem, ze odkazali spalit pociatky Dvtr, ved Zaznobin a spol.zautocili na jej podstatu. Vraj zotrocovala nevedomy lud . . .

Přidat nový příspěvek