Re: Re: Re: Re: Re:

jardob | 26.04.2015

Ljuba, nemali by ste klamať.. Pozorne som si pozrel celú pasáž. Najprv Pjakin pozorne hľadel na moderátora (mierne vpravo z jeho strany) a od 7:47 sa díva aj na dalšieho účastníka (vľavo od neho mierne dohora) a potom strieda pohľady medzi učastníkmi vpravo, vľavo.. Su tam okamihy ked pohľadom pozrie vpravo dolu na poznámky na okamih.. - Opakujem, pravo ľavo z jeho strany, nie z mojej zrkadlovej. To len pre presnosť udalostí...
Celkom druhá vec je že z určitých indícií čo tu dávnejšie niekto spomínal, že pohľad hore vľavo znamená "akoby klamanie" robíte pravdu poslednej inštancie.. Čo je nebezpečná konštrukcia, dogmatizmus. Veď keby to bola spoľahlivá metoda, dávno by nepotrebovali detektory lží ktore snímajú veľa faktorov naraz.. Nemyslíte?
Je pochopiteľné že Pjakin nehovorí všetko... Pravda zle načasovaná môže zmariť dobrý proces. Ale v tejto téme a tom čo povedal nevidím dôvod, čo by malo byť neadekvátne.. Práveže som si všimol, že v tomto videu prvýkrat (ak sa nemýlim) spojil Strelkova s Bielim projektom, čo sme na levanete rozoberali už dosť dávno..
Inak viete že váš nick "Ljuba" je od slova Láska?!

Přidat nový příspěvek