Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Analýza z pohledu finančního experta

Hоx | 27.04.2015

Věřím ti, že si myslíš, že nic takového neděláš a že nemáš vědomý špatný úmysl. Nechtěl jsem nikoho poučovat, spíš jsem chtěl dát zpětnou vazbu, ať se máš možnost zamyslet. Ale ve výsledku je zcela jedno, zda něco děláš vědomě nebo nevědomě, pokud je výsledek nějaký. Programováním bezalternativnosti mám na mysli hlavně tyto věty:

"USA poslušným povolí výměnu dolarů za Americo. Pro ty, co nedostanou nic mají připraveny pozdravy od US Army. Není to složité, ale je to velmi dobře rozehrané. BRICS a Asijská investiční banka jsou zatím slabým pokusem o únik z pasti. Do roku 2017 nebude tato protiváha dost silná. Není na to dost času, ale je to dost času na zahájení 3WW."

a také

"V současnosti není reálná vnější síla, která by to mohla podpořit nebo provést. Ani ekonomická, ani vojenská."

to slůvko "programování" je myšleno přeneseně. Pro ilustraci, proč jsem se ozval, představ si že v roce 1941 by v Moskvě byl novinář, který by psal s ústřední myšlenkou "Neexistuje síla, který by mohla Německo porazit." On by o tom byl přesvědčen. Co myslíš, jak by to objektivně informačně působilo - pracovalo by to na vítězství SSSR nebo by to pomáhalo Hitlerovi? A pokud by takových novinářů a aktérů byly tisíce? Někdo nedávno řekl, ještě že v roce 1941 nebyl internet, to bysme Velkou vlasteneckou válku nikdy nevyhráli. Něco na tom je. Nyní probíhá intenzivní informační válka, a tak pouhé veřejné vyjádření toho, o čem jsi přesvědčen, pokud se jedná o pesimistické výhledy, objektivně pracuje na zájmy USA.

Přidat nový příspěvek