Otázka

Lucie Nováková | 11.04.2015

Dobrý večer, mám otázku pro p. Pjakina anebo pro Vás, pokud už se k ní dříve vyjadřoval. On mluví o dvou globálních prediktorech, ale nikde jsem nezaznamenala, kdo to vlastně je. Podle mě jsou to mimozemšťani, jenom o tom ti ruští akademici nechtějí mluvit takhle otevřeně, protože spousta lidí by si poťukala na čelo a dál už by se na ně nekoukali. Dál: Dva globální prediktoři je moc. Těch pyramid a pyramidek je spousta, taková pyramidka s Horovým okem na vrcholu, to může být klidně i uspořádání nějaké patriarchální rodiny. Ty pyramidy tvoří podle mě fraktál. Ve skutečnosti je ta pyramida podle mě jenom jedna a na vrcholu je jeden globální prediktor. Moje otázka byla, kdo to je. Anu, Antikrist? Ale je fakt, že ty věci jsou tak temné, že chápu, že o nich někteří nechtějí mluvit a raději jsem začala zase meditovat, abych se pořád nezaměřovala na černou skvrnu. Podle mě logické, že když se člověk stává Člověkem a vyzařuje vyšší vibrace, tak se ten pyramidální fraktál začne narušovat, přeměňovat a vzniká nová struktura a postupuje do od člověka (zbaví se úzkostí), přes rodinu (začne si rozumět s rodiči), vztahy v práci (místo padouchů má seriozní klienty), v širším okolí (samí milí lidé kolem mě!!! *:)... až po řízení států, takže to vidím pozitivně.

Přidat nový příspěvek