Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ďakujem pán Stano, Hox/ a moje strašenie ...

Rony | 11.04.2015

Ahoj Stano
Priznam sa ze co mne vadilo na zaciatku na tychto strankach bol pohlad na Stalina tu prezentovany. Par veci o nom som si precital a dal som si cas na pocit neriesil som nic. Po case mi naskocili nasledovne postupnosti.Zaostale Rusko, 4 roky I.svetovej vojny nasledne 4 roky bordelu po palacovom prevrate (VOSR) V takomto bordely sa Stalin dostak do vedenia sovietskeho ruska. Ludi nevymenis pracujes s tym co si zdedil vcetne marxistov trockistov moralky, vzdelania a ludi formovanych carskym ruskom. To co sa podarilo sovietskemu rusku za nejakych dvadsat rokov nemoze byt docielene terorom gulagmi ani nicim podobnym. To by potom cerveni kmeri a Kambodza predbehli USA uz davno. Dalej ak je pravda ze Stalin poslal do pecka nadnarodne korporacie ktore mali licencie na tazbu nerastov v Rusku tak je to jednoznacne najhorsi diktator vsetkych cias. Pripustil som ze vsetko je inak ako sa uci v skolach a to skoro vo vsetkom ohladom historie. Je to defka ta historia. :-) Daj si cas paci sa mi ze hladas pravdu a rad som si cital Vasu diskusiu s Hoxom.

Přidat nový příspěvek