Re: Re: Re: Re: Re: Stano /ako nick zo Sme píšeš / Hox

Stano | 08.04.2015

Napisal som 07.04.2015 presne toto :
A ked pocujem ako p. Pjakin chce tu fasisticku benderovsku svoloc vymitit do posledneho, tak mi to nieco konkretne pripomina. Zacne sa zlocincami, potom ich stupencami, potom ich potencialnymi stupencami a kopa mrtvol bude narastat. Koho oznacime podla nejakej teorie - ideologie , toho aj odpravime. Uz nasiel fasistov vsade.
Ti co pachali zlo musia byt aj na ukraji sudeni a potrestani. Ale vycistit ukraj od banderovcov do jedneho. To sa ako da ?

Môžeš to skontrolovať, je to na spodku tejto debaty. Môžeš mi vytknúť veľa vecí , ale prekrúcanie veru nie . Mýlim sa , ale neprekrúcam, to sa raz podarilo Tebe . . .
Ak nazývaš schizofreniou to , že pochválim aj toho s kým v iných veciach nesúhlasím a v tom ho riadne skritizujem . . . tak som schizofrenik ....
Aj Teba - Vás obdivujem, že ste takú obsiahlu a hlavne plnú nových alebo prenesenýchpojmov , Teoriu, dokázali -vydržali celú prelúskať.

Ešte , čo sa týka p. Pjakina napísal som , že má výborné niektoré analýzy, lebo ma informácie a pracuje s GP. To že ho nedefinuje presne , dokonca ho spomína v krídlach ( tuším euroazijské) , budem vždy kritizovať. Rovnako jeho hodnotenie Stalina , hoci " schizofrenicky " priznávam , že má asi pravdu v tom , že čistil Rusko od sluhov GP.

Aj kritici DVTR dostatočne a všeobecne chápu , že Svetom hýbu iní , ako politici atd. Že je to klan a podľa mňa , veľmi konkrétny, v tom sa ale asi nezhodneme. .

Aj s Tebou v mnohých veciach súhlasím , čo som Ti viac krát aj napísal ( Egypt - čiastočne , mimovládky u nás ) a vôbec s tým nemám problém.

Za tú diagnózu, , čím som , už budem platiť , alebo to je ešte nultá hodina ? vtip , pozri denno denne nás poprašujú , možno už púšťaju aj morgellony, čo tu píšeme nie je najvážnejšia vec na Svete.

Ozaj , čo si myslíš o 6 tich HARPoch po svete , z toho jeden aj v Rusku vraj. Už tu padla od jednej tuším slečny aj otázka na chemtrails , ako tieto dva fenomény hodnotíš podľa DVTR ?

som za dobrú odpoveď ochotný aj zaplatiť , alebo dáme bartel , ako vždy .

Přidat nový příspěvek