postrehy a dojmy a tak

Pavel | 04.04.2015

Velmi dobře natočené. Je obdivuhodné jak otevřeně hovoří Putin o všem co se dělo. Kdo si to dneska z politiků může dovolit.

O čem jsem nevěděl jak přesně se "mejdanovci" tlačili na Krym - využít krymské Tatary, vlak banderovců, snaha letecky dopravit jednotky, posílání teroristů, rozkaz vojenským jednotkám použít ostré náboje,..

Opravdu radost bylo sledovat jak dobro je vždy o krok napřed před zlem, což zabránilo krvavosti. To byl pro mně dokonalý příklad správného řízení.

Přesně podle KSB semknutost národa (zde národů) zabránila chaosu a zlu. Byl tam uváděn rozhovor, že i některé elity si vzali štít do ruky s odhodláním nenechat vpustit banderovce z přijíždějícího vlaku.

Pak malé zadostiučinění s Berkut(em). Sledoval jsem toto video https://www.youtube.com/watch?v=ZM2snw4E4w8#t=180 ještě tesně před pučem. Berkut nenechal kriminálníky prorazit řadu a i když měli asi stovku zraněných neustoupili a nenechali se vyprovokovat. Říkal jsem si zlo bylo zastaveno, ale ouha za několik dní byli tito stateční lidé ještě terorizováni a ponižováni a konflikt se stejně rozhořel. Ve filmu je ukázano, že alespoň v Krymu je pak přivítali a ocenili jejich činy.

Poselství Ruska lidstvu - lidé jsou důležitější než zdroje.
V protikladu s poselstvím USA, když jde o prachy na lidech nezáleží (milión mrtvých tam, milión mrtvých sem),


To je zdokumentované velké vítězství dobra nad zlem. To se moc často nevidí :)

PS:
Četl jsem, že překlad dal fušku.
Ocenuji práci a děkuji za video a práci na celém webu.

Přidat nový příspěvek