Velke diky tlumocnikům !!

Dojaty čtenář | 03.04.2015

Skvele, velké diky!!!
Nejen ze uz ruštinu moc neutahnu, ale posílám to i neslyšícím přátelům!!!

Za ně velké diky, protoze dívat se jen na film a neslyšet nic a nerozumět rozhovoru, to neni ono.

Titulky jsou profesionální a myslim ze cely film by mel jít do soutěže nejen do Cannes a Karlových Varu !! Verim ze by vyhrál cenu jak za režijní, dramaturg tak i hlavní a vedlejší role. :))
Všimněte si redaktora- ma úctu k hostům a neskáče jim do řeči a neútočit jako Hyde parku a u Moravce.
A ptá se logicky a ne jak nasi novinari kteri kladou důraz na neužitečné informace a na podstatně se neptají!
A dale- západ opovrhuji morálkou a nemají čest! Dale propouštějí staré lidi, na důchodce nadávají ze vyžírají společnost a Šmejdi je okrádají a soudci neodsoudi spravedlivým trestem!
Rusko ma úctu k tradicím, k rodine, k historiji ( vzpomínali na Vlasteneckou valku jak chránily lodě nebo přístav), dokonce našli 70let staré lana a znovu použili! My vse zrusili nebo darovali za hubicku zlodějům a dneska Výbuchujicí sklady ve Vrbeticich (tanky, Tamara z Tesly která ted miliony vydělava zlodějům! Opravny tanku prodal Necas s Kalouske pred 2lety pritom maji zakazky ze zahranici...)
Stari veteráni z valky šli okamžitě v noci školit velitele lodi a učit co je to národní hrdost!! ....
Putin - prezident statu !! Mocný muž!! VIP osobnost a sel žadat a prosit o pomoc veterány!!! Šok! A nejsem me ale i ti váleční veteráni museli byt potěšeni a v šoku.
Ty jo, to tu by nikdo z politiku neudělal, protoze mladi jsou nejchytřejší a nejlepsi ...
A tak západ a politici objevují co bylo uz objeveno a plácájí se v nedokonavých zákonech, diví se krachum v projektech na dotace z EU. Ale blbci stále opakuji stejně chyby....- po volbách vyhodí zkušené lidi kteri to uz umejí a jen proto ze jsou starší musejí odejít.
Umíte si představit na tom miste nase hulvatské a slizke politiky - Kalousek, schwarzenberg, Němcová Nečas Sobotka Zaoralek... Maji jedno společně - nemaji školu a vzdělaní k vedeni statu v krizových situacích a nemaji zájem byt politikem pro národ a jeho lid!!!

Velké diky tem co dělali na titulcích!!! A ta rychlost! Muselo vas byt na to hodne, nebo ste asi odsunuli školu, praci a dělali překlad do rana.
Těší me ze tu jsou i Slováci a též natěšeni na film a to i na češtinu :))

Přidat nový příspěvek