Re: Re: Re: Re: Re: Je dobre

zdeněk | 01.04.2015

Já nezpochybňuji význam vzdělání,neboť jak neustále opakuje Pjakin,vědomosti jsou moc. Tento fakt je zcela zřejmý při studiu dějin lidstva.Např.:archeologické výzkumy v Egyptě.

V Nag-Hamádí byla po 2,sv.válce objevena karafa plná ranně křesťanských-takzvaných gnostických textů,které dokládají,že křesťanská bible byla účelově přepisována pro světské účely.
Gnose jest zření-bezprostřední poznání. Gnos-texty jsou ranně křesťanské spisy,ve kterých je vize Otce jako autora prostoru,toho,ze kterého vznikly všechny prostory. Nag-Hammádí codex I.II.Tyto gnost texty se shodují s prvotní duchovní naukou Véd. Dokládají,že bible byla účelově přepisována. Dnes hovoříme o biblickém konceptu,metodice a strategii ovládání masy.

Pro názornost co praví Josef Štifter v knize Malá biblická konkordance (1953)-II.vydání:
-Abrahámův příchod do Kanán 2137 př.kr.
-První kniha Mojžíšova 1850 př.kr.Spisy Nového zákona pak vznikly v první polovině 1.století našeho letopočtu.
-První kniha Mojžíšova kteráž slove Genesis (počátek), obsahuje stvoření světa,prvotní dějiny člověka a národa izraelského.Nejstarší kniha,dokument dějin.
Toto Štifterovo tvrzení je popřeno výzkumy moderní archeologie a dalších vědních oborů. Naproti tomu moderní věda mnohokrát potvrdila,že údaje napsané ve Vedách jsou fakta. Např.:védská astronomie.

V pátém zpěvu Šrímad-Bhágavatamu je zmínka o neviditelné planetě Ráhu.Materialistická astronomie tyto údaje až do nedávna považovala za mytologii. Podrobně o této planetě a dalších nesvítivých planetách pojednává článek:Védská stínová planeta Mandi pozorovaná švýcarskými astronomy-cituji:
Kromě sedmi hlavních planet védská astronomie zná skupinu nesvítivých,stínových planet (čaja-graha),z nichž dvě nejznámější jsou Ráhu a Kétu,severní a jižní uzel měsíce.Dvě další, o terých se
védská astronomická literatura často zmiňuje,jsou Gulika a Mandi.Těmto nesvítivým planetám nebyl nikdy přičítán fyzický tvar či podoba,ačkoli jsou popsány v Puránách a existují výpočty pro zjišťování jejich souřadnic. A to je pouze úvod do udivujících znalostí,které obsahuje védská literatura.Je vidět zcela zřetelně,že tyto zanlosti nemohla mít vědecky nevyvinutá společnost.

Pak tady máme Darwinovu teorii vývoje. Tato teorie je taktéž nesmyslná. Hmota je schopna vytvořit pouze živé bytosti v podobě rostlin. Z tohoto hlediska život pochází z hmoty,ale samotná hmota pochází ze života.A to je fakt a ne teorie.

Teorie,že na počátku lidé neexistovali,ale vyvinuli se až po
mnoha letech je prokazatelně nasmyslnou teorií.To potvrzuje současný vědecký vývoj buňky, kde na poli fyziky dochází k zásadním rozporům. Materialističtí vědci odmítají nadpřirozené vysvětlení vesmíru,zvláště pak ta,která hovoří o vesmír tvořící Nejvyšší Osobnosti Božství,protože prý odporují jejich vědecké metodě.
Takže podle mého názoru,je třeba pokračovat ve vědeckém výzkumu na podkladě faktů-a nelhat a nespekulovat. Materialističtí vědci si mohou ušetřit staletí výzkumu,pokud se začnou vážně zabývat studiem Vedánty. Pokud se tak stane,planeta Země si oddychne a stane se opět obyvatelnou.A právě tady se mohou uplatnit lidé vašeho ranku.






Přidat nový příspěvek