Re: Re: Re: Re: Re: autor si trocha odporuje

ТаuRus | 18.03.2015

Nejdéle budou trvat rozhovory o nutnosti takové války a příjetí řešení.
Amerika bude provokovat. Ale pokud se Rusko zachová správně a neskočí na provokací, kterou by potom proplacená média nafoukla, tak není síla, která by donutila Evropu bojovat s Ruskem. Tam si také moc dobře uvědomují komu případný konflikt nejvíce poslouží a co z Evropy zbyde.
Rusko by Evropu převálcovalo. Amerika by se stáhla na svůj "ostrov", ale účel by byl splněn.
Zde se můžeš kouknout, jaké prostředky radioelektronického boje Rusko dnes má:
"Co se stane, jestli se na Ukrajině objeví ruská armáda"

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/co-se-stane-jestli-se-na-ukrajine-objevi-ruska-armada/

A zde je o tom i dokument:

"Новейшие разработки на вооружении армии РФ"
https://www.youtube.com/watch?v=2WJ1dWGcjvM

A to je jen něco z toho, co nám ukázat chtěli. Rusové se moc svými novými výzkumy nechlubí, jako Američané. Amerika také má za cíl předem zastrašit, Rusko to nemá zapotřebí, protože se nechýstá vést útočné války.
Ještě ti řeknu připad ze syrsko-amerického konfliktu. Tehdy Putin poslal flotilu na obranu Sýrie. Američané zkusmo vystřelili po Sýrii 4 tomahavky. Rusko 2 sestřelilo a 2 přeprogramovalo a poslalo jinam. Teoreticky je mohlo přeprogramovat a poslat zpět, odkud byly vystřeleny. Hned poté byl konflikt diplomaticky urovnán.
Možná máš představu o špatném stavu Ruské armády také proto, že Putin operací po přezbrojení ruské armády prováděl tajně. Dokonce i ruská média do loňského roku psála o tom, že Putin armádu likviduje. Byl to jen zastírací manévr, který měl uklídnit Ameriku. Po operací návratu Krymu svět uviděl, v jakém stavu je ruská armáda a...čuměl. Dnes už nikdo z armádních špiček neřekne slovo o tom, že by ruská armáda byla slabá nebo málo vycvíčená.
Jen loní bylo přes 300 vojenských cvíčení. Rusko je dnes přípraveno ubránit svou zemi, ale i pomoct spojencům.

Přidat nový příspěvek