Stalin byl ohromný člověk

Honza | 06.04.2017

Já už toho očerňování a všelijaké démonizování tak ohromného člověka jako byl J.V. Stalin, mám plné zuby. Připadá mi vše jako epidemie antistalinizace. Oč těm lidem vlastně jde??? Co tím sledujou??? Historie se už změnit nedá. Mě připapadá jako kdyby u všichni byli a sledovali každý pohyb samotného vedení SSSR. Jo na západě si něco vymyslí a tak dlouho to opakujou, až se lidi chytí a uvěří kde čemu. Jasné je že nikdo z nás u toho nebyl, situace v SSSR byla tehdy tak složitá, až se trochu divím jak mohl soudruh Stalin všechno zvládnout a dosáhnout ohromných úspěchů pro obyčejné lidi a při tom fofru neztratit hlavu. Inu vyjímečně schopný člověk. Nedávno jsem četl, jak jeden soudruh z Ksč 21, řekl že diví, když se dnes ,,prohlašuje" jak údajně zničil tolik obyvatel, jak by pak mohl SSSR vyhrát válku? Vždyť by tam nikdo nezůstal, kdo by osvobodil Československo a ostatní země? Totéž napadlo i mě...
Já si soudruha Stalina vážím a nevěřím těm dnešním rádoby pisálkům, kteří se tak akorát zviditelnit a skutečná pravda v nedohlednu.

Přidat nový příspěvek