prepáčte

y | 08.03.2015

že sa zamiešam medzi takúto úroveň diskusie, ale snáď tu chodia aj ľudia na tej "mojej" úrovni.
Zmena vlastnej psychiky je tá najťažšia práca, akú som kedy robil a zďaleka nemám vyhrané.
...Objať zlo-satana nehynúcou láskou, hoci sa nám chce zarevať a jednu mu....(prinajmenšom) bolo pre mňa šokujúcim poznaním.
A hoci Zaznobin nemá rád Megre-Anastasiu Novych, mne práve Sensei zo Šambaly (konkrétne 3.diel) pomohol pochopiť túto skutočnosť. (práve som sa pristihol, že píšem úradným jazykom ako v robote :))

Čítal som to ešte predtým, ako sa tu začali venovať KOB. Prešiel som aj mimozemšťanmi, prekrútenou históriou, védami a nemôžem povedať, že to bola škoda času, veď každákniha či film ma posunuli niekde ďalej až som bol schopný vidieť aj chyby pri pohľade späť.

Keď čítam diskusie, veľa novopríchodzích odradí zložitý jazyk a vyjadrovanie. Ja by som sa, rovnako ako mnohí, do DVTR nezahryzol, keby som nemal pocit, že podchytáva niečo, čo mi unikalo ako cez hmlu pri čítaní tých véd, indických eposov, Danikena, Blavatskej, Sensea zo Šambaly atď.

A čo som vlastne chcel povedať? Že tento článok je výborný na pochopenie toho, čo má každý z nás robiť. Mali by si ho čítať novolevaneťáci, ušetria si kopec času.
Ďakujem za preklad

Přidat nový příspěvek