katyn

Peter | 14.02.2015

celkom rad som pozeral v poslednych dnoch videa tohto pana, ale moja dovera v pana Pjakina vsak znacne opadla po informacii o poprave polskych dostojnikov v katyni /cas 24:40/ a jeho zvalovani to na gestapo - bol som v tom ze rusko oficialne priznalo v 90 rokoch ze to bola ich praca/mozno sa mylim/, neviem ci tam neboli aj nejake materialy odtajnene v ich archivoch - plne si uvedomujem ze terajsie Rusko nie je tym ZSSR ktore pachalo tieto a ine zverstva preto by som za to ani terajsie Rusko nevinil, hoc je nastupnickym statom - kazdopadne vsak ak to bola praca NKVD a je to teraz panom Pjakinom hadzane na gestapo tak sa sam pan Pjakin pridava k rovnakym infomanipulatorom ako su mainstreamove media ktore nam dennodenne vymyvaju mozgy!!!
poprosim, ak mate niekto nejake clanky ktore by dokazovali ze katynsky masaker nebol pracou NKVD ci ZSSR ale pracou Nemecka, hodte mi sem nejaky link na ne - dovtedy moja dovera v pana Pjakina bude na bode mrazu, lebo ak niekto vedome klame v jednej veci aby podporil argumenty, nemozno mu potom verit absolutne nic...

Přidat nový příspěvek