Re: Re: Re: Zhrnutie: Fašizmus je teror menšiny voči väčšine

jardob | 07.02.2015

Dakujem udo za odpoved.. pravdupovediac, niekedy mi je luto, že sa nemoze na danu problematiku porozprávat schuti, otvorene.. Lebo vsetko písat, verejne sa neda..

Táto tvoja myslienka:
"Akúkoľvek vážnu operáciu treba začať hlbkovou sebareflexiou,
katarziou, spytovaním SveDomia."

Mi celý večer a prakticky aj dnes vrta hlavou.. Velmi inspirujuce, kusok mozajky ktorý mi chýbal, nedival som sa na vec zatial takto.. Ale práve tento pohlad otvára siet dostatocného vnímania príčin, následkov a zodpovednosti, pri vstupe do riadenia..

Poviem ti udo po pravde.. S prácami VP ZSSR som sa stretol niekedy na prelome roku 2013/14. Aj som začal čítať DVTR, ale vtedy ma zložitosť odradila, tak som čítal rozne iné materiali z ich dielne a články z tejto stránky.. Mrtvu vodu a DVTR som realne začal po troche študovať až tak asi pred mesiacom.. Dnes mi terminologia pripada celkom primerana a pochopitelna.. A dokonca na moje prekvapenie, v mnohých veciach mi len potvrdzuje moje doteraz intuitivne vystavane chapanie.. Mozno preto sa moj prejav obcas javí kostrbato.. Mám nejaké otázky, ktoré ma hryzu, ale chcem si to najskor celé preštudovať, ved mozno odpoveda sa tam skrýva sama, v dalsich kapitolach.. Potom sa budem pýtať :-)
Zatial pekný víkend prajem :-)

Přidat nový příspěvek