Xiho veľké upratovane.

Oracle 911 | 23.01.2015

Xiho manažment naháňa skorumpovaných a korumpujúcich po celej Číne vrátane Hongkongu. Dokonca minulý rok jedného vysokého čínskeho funkcionára a celú jeho kliku zavreli za korupciu a mám podozrenie, že on bol len špičkou ľadovca.
Keď niekto to dá do kopy s tou informáciou, že aj banky ako JP Morgan a Goldman Sachs používajú dospelé deti papalášov na "usmernenie" rozhodnutí svojich rodičov. V mojom čítaní to znamená, že globalisti a obzvlášť Američania strácajú v Číne zázemie.

S Čínou súvisí aj obálka Economist:
http://vigilantcitizen.productionshardl.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/01/economist_magazine_jan2015.jpg
Pred Putinom je helikoptéra s nápisom crop-o-dust a pod ním Čínsky chlapec je instantné rezance.
Málokto asi postrehol, že Ukrajina za svoje dlhy predá svoju pôdu Monsantu aby tam mohli pestovaťaj GMO, pričom na pestovanie GMO sa používa veľké množstvo jedu, ktoré zabíjajú aj pôdu a aj konzumenta tých potravín (či je to zviera alebo človek je v tomto prípade druhoradé) .
No a v tomto prípade je viacero scenárov na Čínsko-Ruský konflikt:
1) Suroviny importované z Ukrajiny do Číny budú nakoľko zamorené jedmi, že to ani u Číňanov neprejde. Samozrejme z toho Ukrajinská banda obviní Rusov, že s niečim postriekali tie polia. Variácia je, že niekoľko stoviek/tisícok Číňanov ochorie a zomrie na otravu z jedla pripravených z Ukrajinských surovín.
2) Žatva sa nevydarí, Ukrajinci obvinia Rusov z nelegálnych postrekov.
Nemyslím si, že na to Číňania skočia, lebo mám dojem, že zásielky a celú situáciu budú monitorovať.

Medvedev a účastníci z Gajdarského fóra sa pekne vyfarbili, vzhľadom na to, že obranné mechanizmy Ruského národa zapli sa dá konštatovať, že do 2 rokov celá 5. a 6. kolóna príde prakticky o všetku moc a zázemie v Rusku. Vtedy ale zistia, že ich Západné "elity" nepotrebujú a prídu aj o tie svoje zahraničné kontá, firmy a celý majetok v Rusku a konečnom dôsledku aj o slobodu lebo sa preukáže, že ich získali nelegálne (firmy a majetok v Rusku prepadnú RF).

S-300 a Irán, práve Rusko a Irán podpísali dohody týkajúcich nukleárnej energie a o obrannej dohode, podotýkam Čína ochraňuje Irán.

PS: Pjakin vyzerá oveľa lepšie.

Přidat nový příspěvek