Re: Re: Re: Re: Re: Re: Minské dohovory

janko hrasko | 01.01.2015

A ako vies, ze to ze je to tak ako to je, ze je zle, alebo dobre? Teraz sa Ti to zda ako zle, za chvilu to moze byt opacne. Je jasne, ze obidvaja tito pani patria do basy, a ver mi, pride na nich, hoci ja im nic zle nezelam. Ale je to fakt, su tu aj vyssie zakony a im sa vsetko vrati. Uz sa im urcite aj co to vratilo, len sa s tym samozrejme nebudu chvalit pred kamerami. Slovensko je tak presiaknute humusom, ze jeden Kiska je uz uplne +- to iste, co ten zvysny bordel. Fico ako prezident, by nevyboxoval absolutne nic. Len by bol pekne schovany, ze ved ja som prezident a vy sa tu trapte. Slovensko robi aj tak, co mu prikazu ini, vid, ako Fico skakal, okolo Ukrajiny a jeho minister Lajcak krasne chodi na Ukrajinu a chce uvazuje o v5. Preco si ten Fico neurobi poriadky s jednym ministrom? Pripadne reverz na Ukrajinu. Fico povie, ze to nie je dobre a reverz bol osobne otvarat s Jacenukom. Fico hovori do kamery tie svoje lubive kidy pre plebs, v skutocnosti je mu plebs uplne, ale uplne u riti, vid malickost, otvaranie prekladky rieky nitra tusim, kde si z pana, mimochodom volica smeru, spolu s gasparovic robili dobry den, sa mu smiali otvorene do xichtu. Pan chcel malickost, dostat peniaze za znarodnene majetky, rieku mu cez ne prelozili.. Musi zakonite prist na Fica, to su zakony, ktore ani on svojimi prachmi a klamstvami neokasle, dobehnu ho a to ze nie je prezidentom je pre neho len zaciatkom jeho konca.

Přidat nový příspěvek