Re: Snuska nesmyslu

Lux | 19.10.2015

1. Kumrán, alebo Qumran a jeho preklad ako Nový zákon (alebo druhý výklad ako Nový zväz, únia, sojuz) prevzal VP CCCP pravdepodobne z knihy orientalistu Amusina Rukopisy Mŕtveho mora (ja osobne nie som arabista, ani starohebrejčina mi nejde ☺, aby som to dokázal spochybniť - ostatne verzii prekladov môže byť množstvo - podľa vysvetlenia rôznych fragmentov slova z rozličných pôvodných jazykov )..

2. Viacerí starozákonní "proroci" predpovedali príchod Messiaha, nie Ježiša (Issu) osobne. Izaiáš (Isaiah) bol len jeden z nich, ale celá algoritmika neskoršieho osudu Issu sa "realizovala" podľa "proroctva" Izaiáša (teda podľa mýtickej Ni(e)kým vyfabrikovanej, v rôznych obdobiach vytvorenej, poskladanej a ďalej upravovanej, znetvorovanej a redaktorovanej Biblie) a nie povedzme Solomona (jeho verzia je ostatne bližšia skutočnej realite osudu Issu, čo potvrdzuje aj Korán), ktorého proroctvo sa do Biblie pre západné stádo nedostalo.. Ako sa tvorili s veľkou pravdepodobnosťou kánony Starého zákona doporučujem naštudovať bádateľovi P.A. Semimu v knihe Douglasa Reeda: Spor o Sion (2500 rokov riešenia židovskej otázky). Takže fragment proroctva "Izaiáša" tam mohol byť vsunutý autorským kolektívom levitov v rôznych obdobiach.

3. GP a adeistická lož - v prekladoch textoch, čo sú už uverejnené na leva-nete, je myslím dostatočne podaná chronológia vytvárania fenoménu, ktorý dostal pracovný názov Globálny prediktor (polytandémny systém pracujúci podľa riadiacej schémy prediktor-korektor) z potomkov preživších "bohov" z Atlantídy (málopočetná spravodlivejšia "elita" prežila), ktorí sa podľa mýtov z celého sveta podujali na misiu civilizovať do úrovne opičiakov po globálnej katastrófe padnúce ľudstvo. V Mŕtvej vode je množstvo odvolávok na knihy autorov, ktorí analyzovali oi. aj tieto prastaré mýty - doporučujem mu ich prečítať, snáď potom pochopí pozemský "rozmer" a ich vysoké znalosti z poznania minulej globálnej civilizácie (vrátane astronómie, či ezoterickej astrológie ai. "zázrakov" - mnohé top secret informácie sa odovzdávali len medzi vysoko "zasvätenými", a to výlučne ústne). Egyptskí hierofantos boli len jedna z vetví, ktorá vzala liace globalizácie do svojich rúk (jeden z vydarených projektov dostal pracovný názov Biblický projekt skúpenia sveta na úrok, spolu s celým zotročeným ľudstvom), zatiaľ čo brahmani a iní védickí "mudrci" dosť zdegradovali a podľa všetkého americký kontinent v staroveku "rasa vládcov" opustila už dávnejšie a nechali Ameriku na samovývoj..

4. K Evanjeliam a celému Novému zákonu - doporučujem bádateľovi Semimu si prečítať povedzme apokryfy (nekanonizované evanjelia), ktorých je známych vyše 600 (mnohé sú na nete), možno pochopí diametrálne rozpory Biblie a aj povedzme betlehemskú "hviezdu" a celé falšovanie chronológie Biblie (ostatne veľa faktologického materiálu, napr. aj k v mnohom si odporujúcich 4 kanonizovaným evanjelií NZ je v knihe Baigenta, Leigha a Lincolna: Svätá krv a svätý grál, kde je popísaných množstvo klamstiev i Otcov cirkvi, či cirkví a synagóg dnešných, ktoré sú v podstate postavené na mýtických lžiach).

5. Čo sa týka fungovania Kumránskej komunity, tak som v danom príspevku (nebolo to koncipované ako článok, ináč by som tam vsunul viacej údajov) uviedol, že trvala pravdepodobne do r. 63 n.l., kedy Pompeius dobil Jeruzalem, tak nevím.. A podľa analýz (i mincí) je vysoko pravdepodobné, že nejakú dobu komunita z neznámych dôvodov nebola aktívna a nakrátko sa obnovila asi až po udalostiach s Christosom..
A ako GP pracuje s pre neho výhodnými tendenciami v ľudskej biomase je tiež už dosť popísané v prekladoch, len to pochopiť... ako aj ich vtedajšiu predikčnú spôsobilosť (ktorú časom strácali v dôsledku ich čoraz väčšieho satanizmu), ale to by si vyžiadalo poznať aj princípy šamanizmu so vstupom do noosférických egregoriálnych agregátov podvedomia a downloadingu informácii v nich obsiahnutých.
Keď začali strácať predikčnú schopnosť, tak boli prinútení sa uchýliť aj k tzv. orákulom, kde túto funkciu vstupu a sťahovania predikčnej informácie z noosférickych agregátnych modulov robila pythia - z mnohých adeptiek vybrané nepoškvrnené vysokomorálne dievča s vysokou intuíciou, ktorú však pred vstupom museli nadrogovať omamnými výparmi (ostatne aj dnešní šamani potrebujú rôzne drogy pre vstup, čo je však ďalšia veľmi široká náväzná téma) a jej drmolenie vykladali do určitej miery zasvätení žreci ( v Delfách bol svojho času veľkňazom aj známy Plutarchos) - tam však nešlo ani tak o veštbu budúcnosti, ako o určité programovanie v záujme GP a jeho periférie.

Takže s tým xindl nesmyslom by som bol trochu na mieste pána P.A. Semi opatrnejší..

Ostatne mýliť sa je ľudské, ale v niektorých prípadoch nie moc obdivu-hodné.

Přidat nový příspěvek