Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Knowledge itself is power...

jardob | 16.12.2014

To je pravda Hox. Stado je výstižnejšie. Ja to tak vnímam aj v prípade prác VP. Občas treba zmeniť terminológiu, lebo staré termíny zvyknú degradovať, naberať nejednoznačné významy a spájať sa s rôznymi inými obrazmi. Pritom kvalitná terminológia je polovica úspechu.
------
ešte jeden postreh - myslím že príde čas keď aj táto stránka bude musieť pokročiť vo vývoji, trochu sa vyvinúť, zdokonaliť čo do technickej formy. A určite sa nájdu ľudia ktorí s tým pomôžu..
Niektorým vadí že sa mnohé cenné príspevky strácajú.. Napadla mi vec, že ak by na stránke existovala registrácia a určitý užívateľský profil - bolo by super, keby pri článkoch ale aj komentároch bolo tlačítko "obľúbené" a príspevok by sa objavil v osobnom profile, kde by bolo možné vytvárať si foldre a obľúbene príspevky si triediť. Skrátka každý užívateľ by mal možnosť vytvoriť si osobnú knižnicu z existujúcich článkov a komentárov na stránke... Hm???
------
Ďalšia vec, páči sa mi ako KOBáci majú spravenú vlastnú Wikipédiu.
Keby som vedel ako možno vytvoriť na nete podobnú platformu, osobne by som sa podujal ne preklad stránok z ruskej do československej KOB-wikipedie... :-)

http://wiki-kob.ru/%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0

Přidat nový příspěvek