Re: nechápem...

Rišo | 12.12.2014

S niečím čo píšeš Braňko sa dá dokonca aj súhlasiť, s niečím menej a poväčšine asi vôbec nechápeš... ako beží svet, ako je to aj v tvojej titulke.
Čo si vôbec naštudoval z DVTR a KSB ?
Aké máš odborné vzdelanie ?
Aby som vedel, na akej úrovni sa s tebou mám baviť. Zatiaľ len zopár reakcií:

"veď ked chcem ludí presvedčit a získat tak musia pochopit v čom je problém...ako vždy na prvom mieste fo financiách..."

Ak by si hlbšie prenikol do "učiva", tak financie sú až na 4. mieste zbraní hromadného ničenia a všetko sa odvíja od reálnej morálky a miery chápania človeku podobných, t.j. od ich psychiky, ktorá určuje vzorce správania sa aj človeka, aj stáda..
Zatiaľ stačí takto.

"...a DVTR ani divá svina nerozumie,,,je to text pre deBilov ..."

Hej...súhlasím...-:)))
Zato tí divočáci, čo to celé chápu doviedli stádo do dnešného stavu samoriadenia, kde mnohí len vystrašene a zmätene bľačia.

Schlimbachova ekonomická reforma

Aj tu s tebou Braňko súhlasím. Už z názvu vyzerá byť produktom známej blízkovýchodnej proveniencie a čo som ju narýchlo prebehol, tak je tam viacero dobrých vecí, ale aj množstvo úletov, ktoré stádo zavedú znovu len na útes priepasti. Preto aj môže byť akože ekonomickým programom iniciatívy SKDE.

Tých 5 bodov, to je tvoja reforma, alebo si to odnekiaľ prevzal a prispôsobil ?
Lebo si tam zakabalizoval dobré veci s viacerým balastom a podstata ti uniká. Nehovoriac už o tom, že tých 5 bodov nemôže pokryť ani maličkú časť osnovy nejakého nového spravodlivejšieho kreditno-finančného systému.
Hovorí ti vôbec niečo objektívny proces globalizácie a jeho subjektívne riadenie ?

Přidat nový příspěvek