Re: Re: Re: Re: Ako sa zbaviť sabotérov v Rusku?

Oracle 911 | 10.12.2014

Iste, zombifikované židovstvo pre GP je nepotrebný nástroj, teda nebezpečný a zbavia sa ho, pravdepodobne plánujú nejakú "nie až tak tichú" genocídu- čo nikto by nemal podporovať a teda aj ja som proti.

Na druhú stranu, časť židovstva (zatiaľ menšina) vie čo sa na nich chystá a zlomok z nich aj niečo robí proti tomu, v konečnom dôsledku tak 50% prestane byť zombie a dajú vzniknúť novej alternatívnej/doplňujúcej koncepcie, kvalitatívne na úrovni KOB. Tie už nepotrebné zombifikované štruktúry budú zlikvidované vesmírom. Nie som si istý či aj nositelia zombie programov nebudú zlikvidovaný (dúfam, že si aj oni uvedomia svoje chyby a zmenia kurz svojich činov, lebo ak nie, tak ich čaká nepekný koniec).

Čo sa týka zombie programov, je ich dosť:
-pre židov je to bohom vyvolenosť, či nadradená rasa vyselektovaná "prírodou" na šéfovanie;
-pre kresťanov a moslimov (nech patria do hociktorej sekty) je tu program "jedinej správnej viery".

Všetky tieto programy ale v konečnom dôsledku kvôli činnosti (a)sociálnych manažérov nabíjajú ten istý egregor-Amon/Amun/Amen.

Přidat nový příspěvek