Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velka křižovatka před námi...

mili | 09.12.2014

A já jsem toho názoru, že informace nemohou proudit " iba z ....doplňte si jakoukoli oblast či stát či člověka)". Informace jsou tu stále všude a naopak je to podle mě průšvih, pokud se domníváme, že jedině ty odtud.......nebo odtud jsou ty pravé. Pořád mám pocit, že by se to mělo odpíchnout od jednotlivce, který si tak nějak k tomu došel a vnímá tolik, kam došel. Protože i ta nejlepší idea nebo myšlenka může sice být velkou pomocí pro toho, kdo si k ní postupně došel a dosáhl na úroveň ( tím myslím asi duševní ).......
Ale zároveň ta samá myšlenka uchopená lidmi, davem atd., kteří ji jen jakoby přebrali po svém (kteří před tím o tomto ani moc neuvažovali, byli schopni vcelku spokojeně žít v tom marasmu apod.) může vést k dalšímu propadu, nebo blbánkovu nebo...opět více variant.
Takže...pokud nás bude většina blbů, nebo pohodlných nebo pomstychtivých a pod....tak to dostanem. Vcelku pohodlné pro ty, kteří se v tom v klidu pohybují a nic moc jim nevadí, ale tak toje.
A dost nepříjemné pro ty co to vidí a snaží se v tom nějakým způsobem něco dělat.
A navíc lidi zatím doposud (bohužel) vždy šli cestou.....něco nového dobrého objevíme...tak to hned zneužijem....na tom se poučíme a snad přijdem na to jak to příště použít spíš v náš prospěch( atomovka aspol.).

Přidat nový příspěvek