Re: Re: Re: Velka křižovatka před námi...

| 08.12.2014

Ale ano...opakuje se to stále dokola, tak nějak jsem to psala. A nemyslím si, že 30+ by neviděli pro svou tupost...jen jaksi doufali, že na to vyzrají bez ohledu na ty hloupé 40+ a 50+.
Jenže ono to asi nebude to pravé. Např. dám dítě do lesní nebo soukromé (waldorf.) školky a pak i školy. Mám na to zaplatit si 10tis. měs proč ne. Ty obyč. školky jsou degradující a ty děti tam ...no?
Pro mě je to opět příklad toho -jak ne. Prohlubující se rozdíl...my jsme ti in (my na to máme)...zatímco ve školách a školkách státních se bude stupňovat "všeobjiímající debilita?" a nerespektování potřeb a záměrné blbnutí masy. A co ti, kteří nejsou pro, jen nemají jinou možnost. A co ti, kteří třeba mají rodiče chudší duchem, ale zas by jim dobrá škola mohla hodně pomoci? Co pak s těmi, kteří tímto procesem projdou. Budeme se tvářit, že jsou póvl, budeme je překračovat na chodníku?
Myslím, že málokdo ( s kusem mozku)byl opravdu obelhán...spíš jen bylo jednodušší a pohodlnější se nechat obelhat a to je rozdíl.
Ale myslím, že pokud se budou lidi chovat jak masy (ať už podporují kohokoli)nikam se to nepohne a že to všechno, co se děje dnes ....tem viditelný marast a zlo atd...je vlastně opravdu před bodem zlomu...aby se už nikdo nemohl vymlouvat, že neviděl. A také aby se to dotklo tolika příbuzných či známých a nebylo možno se z toho vylhat. Tím myslím např. nezákonné exekuce,krachy cestovek,pracovní agentury, platy 50kč na hod....nemluvě o tom co vidíme tam nahoře...to je humoreska. Takže vlastně opravdu ty mantinely to budou a velmi se přiblížily.

Přidat nový příspěvek