Nesporit, investovat!

Franta | 29.11.2014

Kdyz bych si mel vybrat, co udelat s penezni rezervou, tak bych ji investoval do stribra. Je to v podstate dnes ta nejlevnejsi vec na svete (ve srovnani se svou realnou hodnotou) ta nejpodhodnocennejsi komodita na svete! Na rozdil od zlata, vic nez polovina vytezeneho stribra rocne mizi v prumyslu (nejlepsi vodic elektriny, svetla, nejlepsi germicid) Je po nem masivni poptavka nejen v prumyslu (neni adekvatni nahrada za nej) ale ted cim dal vic i u investoru (vi o nem jen 1 z 10000). Jestli je pravda, ze cena zlata neporoste (o cemz pochybuju), tak u stribra to neplati! Vloni sem videl dokument, kde jeden investicni expert ze se cena jeho cena ma do roku 2020 srovnat se zlatem, (ted je 75-krat levnejsi) do 2-3 let ma nastat stribrny zlom (silver peak). Za 15 let ma byt jako 1. kov na svete kompletne vytezen a pak se jeho cena bude pocitat v nasobcich zlata! Michael Morris v knize Co nesmite vedet, pise, ze se radil se radil s experty a podle nich prava cena stribra uz ted by mela byt 100 az 500-krat vetsi nez je ted! Jelikoz se s cenami drahych kovu manipuluje uz dekady, nikdo jejich presnou cenu nezna.

Přidat nový příspěvek