Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: eva

Oracle 911 | 20.11.2014

Transliterovaná Ruština mi nerobí problémy, nerobí mi problémy, ani bukvica (myslím abecedu) ale ako náhle príde na reč na azbuku, som v koncoch.
Ktorý informačný modul v mojej hlave protestuje?

K téme:
Bývalí žreci dokázali pracovať aj s informačnými poľami aj s biopoľami (odtiaľ pochádzajú šamanistické praktiky aj Indiánov) a súčasne mali tie znalosti, ktoré teraz uverejňuje VP ZSSR. Asi im chýbalo adekvátny pojmový aparát a asi to ani nepotrebovali.

Teraz bavíme o civilizácií/kultúrach spred viac než 10000 rokov. A trocha teraz odbočím, pokiaľ je kultúra spoločnosti správne nastavená tak v dospelej populácií prevláda typ psychiky Človek a má mechanizmy a zdroje na: prácu ľuďmi so psychikou zviera, zombie a démon aby sa pozdvihli na úroveň Človeka a držali démonov mimo mocenské štruktúry resp. keď kvôli kríze nie sú zdroje tak odsunuli ich za hranicu spoločnosti (po globálnej vojne/katastrofe zväčša nie sú na takéto veci zdroje).
Takže vynára sa otázka resp. 2:
Prečo nezafungovali ochranné mechanizmy Atlantickej spoločnosti, že démoni dostali k moci a čo bolo vo veci, že spoločnosť Atlantídy skĺzla tak hlboko?

Z tohto pohľadu intervencia zvonka, zo strany nepriateľskej 3. strany je celkom logická.

Trocha genetiky (znova sa odbočím) síce každý ľudský tvor má potenciál stať sa Človekom ale práca resp. úsilie na jeho dosiahnutie sa rôzni. Vo veci je distribúcia génov medzi rôznymi populáciami, skratka členovia niektorých populácií ťažko sa dopracujú k psychike Človeka a iné populácie ťažko vyprodukujú niečo nižšie ako démon alebo zombie.

V tomto ohľade hrá kultúra spoločnosti nezanedbateľnú úlohu, totiž keď sa zosúladia kultúrne procesy s genetickými procesmi spoločnosti alebo etnika či časti populácie tak spoločnosť môže rásť alebo degradovať.

Takže hyperborejci (za predpokladu že legendy o vysokých blonďatých a bradatých "bohoch" zo severu sú pravdivé resp. neskreslené) nastavili kultúru a tradície indiánov tak aby spoločnosť smerovala k tomu aby v nej prevládla typ psychiky Človek, príklad kultúrneho programovania: http://www.nanticokeindians.org/tale_of_two_wolves.cfm

Predpokladám, že keby Španieli došli na Ameriku cca o 200-250 rokov neskôr tak namiesto vtedajšej Aztéckej civilizácie by našli civilizáciu s ľudským typom psychiky.
Musím podotknúť, že démoni tam tiež prevzali vedúcu úlohu resp. démonizmus prebral úlohu, dokazujú to krvavé rituáli a to spomalilo potrebné procesy.
Ako mohli démoni obísť tie zabudované ochranné systémy tak v Amerike ako aj v Egypte?

Mne to stále vychádza na pomoc od 3. nepriateľskej strany.

Mimochodom indiánske legendy spomínajú, že vojna medzi Atlantídou a krajinou Mu malo za následok potopenie kontinentov. Ja mám podozrenie, že Atlanťania viedli vojnu na 2 frontoch tak ako Nemci počas 1 a 2. svetovej vojny. Druhá fronta asi bola tá s Hyperboreou resp. zemou ktorá sa teraz nazýva Hyperborea.
Ešte jednu vec musím spomenúť, podľa legiend jazero Titicaca bolo zátokou s prístavným mestom kam sa Mu evakuovalo a nejaký čas po potopení Atlantídy kvôli geologickým zmenám vody zátoky prevalili cez mesto keď sa zo zátoky stalo jazero. Podľa všetkého to bol prudký proces, čo predkovia Hopi asi nezažili ale predkovia Aztékov určite, preto je rozdieľ medzi Aztéckym a Hopijským počítaním "Sĺnk"-epoch.

PS:Musím doplniť svoj výrok, malo by tam byť:
"Žiť podľa tradícií predkov a STAŤ SA A BYŤ Človekom, ale to znamená horšie materiálne podmienky alebo opustiť rezerváciu mať lepšie materiálne podmienky a stať sa zombie. Čo je tichá genocída."

PSS: Pred asi 2 mesiacmi asi udo spomínal, že znachari môžu byť inosexuáli, lebo spracúvajú informácie inak, a ja som povedal, že je to slepá cesta lebo inosexuáli sú pod úrovňou zvierat a takéto spoločenstvo sa rozpadne v priebehu pár generácií (asi som spomínal 1 generáciu).
Vtedy som to nevedel vyargumentovať, teraz áno, ide o to, že jeden alebo niekoľko informačných systémov regulujúci ľudskú reprodukciu teda sexualitu nefunguje správne, čo má vplyv aj na iné veci.

Přidat nový příspěvek