Díky

Lin | 20.10.2014

Moc děkuji za překlad tohoto rozhovoru, ve kterém se vlastně shrnuje mnoho důležitých informací, které vyšly v několika různých článcích.
Sama jsem měla "velký problém" se Stalinem a odmítala i číst články, které byly o něm. Jenže... postupem doby jsem se setkala s tolika neznámými informacemi, že jsem musela "přehodnotit".
Třeba to, že Lenin se Trockého bál a neuměl si s ním sám poradit (tj. s jeho krutými "metodami" a politikou krve a násilí), proto vyzvedl na politickou špici právě Stalina. Pro jeho povahu, vlastnosti, schopnost čelit psychopatovi typu Trocký. Lenin prostě moc dobře věděl, že mu trockisti budou usilovat o život a uzurpovat všechnu moc pro sebe. Stalinovi svěřil přímý "dohled" nad Trockým a volnou ruku. Jenže - to nebyla otázka jednoho dne ani měsíce... Trockistická mafie byla hluboce zažraná v celém aparátu - státním i stranickém - a nepodařilo se ji vymýtit ani Stalinovi.
"Revolucionáři" byli rozdělení ještě před nějakou VŘSR. Lenin byl placený Německem a měl prosazovat německý scénář, kterému stačilo jen oslabit carské Rusko. Přimotali se do toho ale Američané, představovaní hlavně Rothschildovci. Trocký byl jejich kůň, velmi dobře placený "osobní přítel". A jejich plánům už nestačilo jen oslabení Ruska, ale požadovali přímo rozložení, zničení (včetně genocidy), rozparcelování. Peněz na tento typ "revolucionářů" poskytli dost a dost.


O to hroznější je, že se dnes objevují články a "historické rozbory", které z Trockého dělají jak mučedníka, tak bojovníka proti komunismu. Hrozné...

Přidat nový příspěvek