Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozdíly

Jana | 17.10.2014

Děkuji za rozbor Udo. Ptáte se mne, co si o tom všem myslím - některé Vaše rady už praktikuji podle MIM - procházky lesem a hra se sny po dané otázce VM před usnutím. Je to asi týden, co jsem dostala takovou barevnou odpověď na mou otázku - zřejmě byla položena správně :). Myslím si, že toto vše funguje, ale asi nejtěžší je uvést DVTR do praxe a nejhůř právě do komunikace s druhou osobou. Vaši odpověď jsem si četla před setkáním s tím dotyčným člověkem. Přemýšlela jsem nad tím, jak to objektivně vyřešit - nechala jsem ho na začátku mluvit, pak jsem mluvila já ... rozešli jsme se v dobrém a i s úsměvem. Víte, už jsem dnes zaznamenala jeden úspěch a tím bylo obhájení postavení Ruska a kroky pana Putina a role Ukrajiny před mladičkým kolegou. Nikdy jsem si nemyslela, že budu schopna takto věcně a hlavně přesvědčivě argumentovat. Děkuji Vám za tuto práci, kterou tady i s ostatními odvádíte. A děkuji i za to, že jste si udělal čas na pohled přes KOB a navedl mne tím k řešení mých problémů, vím, že oproti ostatním nepodstatné :).

Přidat nový příspěvek