Re:

Pe-tri | 08.10.2014

Já mám s poznámkou č.6 jiný problém. Praktický problém. Jde o odpověď na otázku - co vlastně kmitá na vyšších úrovních reality (trychtýře) ? Dokud je řeč o kmitání (pohybu) látkových nosičů (vzduch, vody), vsjo jasno, těžší už to je s kmitáním elektronů, ale elektrotechnická praxe nás přesvědčuje, že pokud je k dispozici vodič či alespoň polovodič, je to funkční. Horší už to je s představou - co kmitá - při radiofrekvenčních přenosech vzduchem, kde elektrony vodiče (které by kmitaly a info přenášely) už k dispozici nejsou (přesto je vše funkční) a vůbec nejhorší to je, představit si co kmitá na subatomární úrovni, abychom tím jaksi nahradili slavný éter esoteriků, když víme, že i ta jejich "středověká" magie je plně funkční.
Pokud se pak týká pojmu matice či matrice, je v mém chápání pojem matice příliš spojen s "pouhou" dvourozměrností, kdyžto matrix je obecnější a méně vyhraněný (volnější) pojem pro multiúrovňovou stavovou strukturu, kterou zde bezpochyby máme na mysli. Takže matrix mně vyhovuje lépe.
P.
ps. Z esoteriků je popsanému konceptu individuálnímu strojování realitních frekvenčních polí nejblíže dílo C. Castanedy, který toto strojování nazývá "dělání". Zastavte "dělání světa" a zastavíte čas i prostor. Učí jak na to.

Přidat nový příspěvek