Re: len tak na okraj

udo | 29.09.2014

Hej, BINGO!
správne..čo by sme my podľudia, naši(?) (p)rezidenti, (p)oslanci, bez mrkvičky, bez rád USAIDy..KPMG, Johnsoncontrols a inými fináckami fascinovaných auDi(k)torov robili?

Mal som tú česť s dvoma masívne igelitentnými "poradcami" Mikipriemera z danej proveniencie, i s ním samotným..
Každá operatívna otázka mimo "toho správneho" politiceho rámca končila doslovnou odpoveďou:
"Its dangerous to think in this way"
Po asi 3-násobnom prehraní zombimagneťáku sme to nevydržali a začali sa s kolegami po sebe uškŕňať. Samozrejme dľa moźnosti tak, aby službukonajúci nový "kolega" tvár stratiť nemusel..

Veď chudák,nazvyme ho trebárs cowboy z divokého západu Andrew..hypo, decká, zahraničná "misia" na neznámom, mýtickom divokom východe, kde sú všetci sprostí divosi, deti žerú a niektorí každý druhý deň možno i grilujú a on autocenzúrne ani vtipy sprevádzajúcich domorodcov na výjazde do terénu valalov, na hranicu bigMacoce, parazitickej úžerokracie krvavého sna samovyvôlených, očúvať nesmie..

Akurát chudák Miki..Keď niečo možno už aj chcel naozaj riešiť, bol v tom až po uši a možné scenáre ďalšieho vývoja situácie mu boli "ochrancami" ćistory davokracie dostatočne jasne medzi riadkami, i priamo naznačené.

Tak inak aj naoko samomocný Vladko, keď ku koncu chápať začal, pre koho vlastne asi tak pracuje a čo boli jeho úlohy, ktoré síce nepoznal, no na včelićku splnil..

Alebo ako Obama na príhovore Kanonefutteru, hasiacemu mierovými bombami "chyby" ma(na)gorov úrokových operácii v kolóniách, vo Westpointe povedal:
"S otázkou morálky by som sa nerád potýkal.."

Kedy opice všade vo svete konečne pochopia histe(ó)ricky predurčenú dominanciu židoameričana?
Pax romana rolu splnil a pax americana?
Veď aj v koncentrákoch sa už nebojovalo..

Ein Reich, ein Volk, eine Bank! :D

Nič proti bežným amíkom, či judaistom,
no aká je alternatíva?

Tak, a rozprávky je koniec milé deti!
Toľko k prakticky rovnakému, s miernymi nouancami umelcov usaidy krížom-krážom svetom opakovanému scenáru a réžii.
Ani neviem, kde bola premiéra priemera, no isto veľmi, veľmi dávno.
Asi niekde u predchodcov dnešnej káraMatky Usaidy z tisíc a jedna nocí východu, meMentálne ani nie až tak Blízkeho.

Přidat nový příspěvek