Re: Re: Re: Re: Mohl by to někdo okomentovat? (Udo, Lux)

Kyborg | 21.09.2014

Ahoj Lux,
od publikovania tohto článku som váhal, či sem prispieť otázkou. Respektíve ak je zodpovedaná v DVTR (z ktorého mám za sebou len asi 40 strán), tak načo vás tu zaťažovať.
No tvoja odpoveď TauRusovy sa ma dotkla z hľadiska toho, že to čo píšeš som začal robiť cca o 16 rokov. Priťahoval som cez vizualizáciu a emócie do toho vložené presné udalosti, predmety alebo deje, ktoré som chcel aby sa stali. Rekord bolo zhmotnenie udalosti za deň (v 19 rokoch života). V podstate som daný dej prežil tak silno (a asi ešte v tranze pri zvuku žblnkajúcej rieky), že keď som s tým skončil udalosť sa mi zdala byť prežitá tak silno, že som s nej bol prekvapeno šťastný ešte viac ako keď sa na druhý deň stala "reálne".
Mladým by som odporúčal výcvik sledovania vlastných myšlienok a pri každej jednej sa sám seba pýtať, či je táto myšlienka pre mňa prospešná(?), stačí to robiť poctivo každý deň a do dvoch týždňov to myseľ bude robiť automaticky, bez zásahu vedomia. Viac je o tom napr. v diele Příma stezka od K. Minaříka.
Ono sa to píše jednoducho ale sledovať každú myšlienku...
Pri negatívnych veciach si je dobé napr. predstavovať(modrú) energetickú kopulu okolo teľa, alebo v mysli rýchlo stavať tehlový múr. Niekedy ľudia môžu útočiť z nepochopenia, tak sa oplatí vyslať i myšlienky šťastia druhému, predstaviť si jeho úsmev.

No k otázke aby som tu moc nedrístal :-)
Ako hľadať cesty/ciele, ktoré mám za život vykonať?
S "mágiou" a motiváciou nemám problém ale motivácia nie je možná bez cieľa, ktorý napĺňa. V živote sa mám dobre, ale momentálne nemám tak silný dôvod/motivaciu používať aktívne tento "mágovský boost". V mladosti som to robil poctivo každý deň.

Ako lokalizovať dedičné/karmické bremeno predkov. Sú viaceré riešiteľné varianty čo potom s tým?

Přidat nový příspěvek