Re: Re: Re: Nippon

dusan | 15.09.2014

-no neviem kamarát, to je župan a príslušník vrstvy ktorá spolupracuje
-japonci a číňania to je diametrálny rozdiel, jak v ksichtoch tak v povahe, nič nemení fakt že ich kopírovali - gény jednoducho neskopíruješ, inak sme tu zase pri jednom fakte, činkovia sú kopírovacia civilizácia tak isto, jediný v brikse ktorý sú schopný sociálneho a technologického rozvoja sú rusi, preto ak ich odpália, bricks stratí nielen šéfa ale aj prvok ktorý spôsobuje dynamiku, pohyb, ešte jedna vec - župani dostali po papuli a teraz slúžia čo by sa rusom alebo činkom asi nestalo, preto taká nenávisť zo strany papacy a západu, pracoval som aj pracujem s francúzmi a velmi málo s rusmi, podla vyjadrenie fr sú rusi neprispôsobivý, tak, no a župani sa prispôsobili
-je to príslušník vrstvy ktorá spolupracuje, môže mať sebekrásnejšie prejavy, dať si bielu košelu, lutovať chudobných, prispievať na nemocnice, ale .... stále je to tam kde je .....
-môžeš hovoriť o konfuciánstve, šintó dokonca aj jakuze ale v konečnom dôsledku budú župani poslúchať, čo myslíš koho až zase narazia
-ešte jedna vec - ak prijmem a okopírujem tvoje prvky do svojho systému, neznamená to źe som tvojou perifériou, jednoducho vidím dve cesty - jedna mi môže polepšiť ak si vyložím teóriu pre seba, druhá ak ti uverím a podla toho konám, prestne tak sme dopadli keď sme prijali kresťanstvo
du

Přidat nový příspěvek