z říše hmyzu

Prince | 07.09.2014

Děkuji za velmi zajímavý článek.
Je zajímavé, že v tzv. "záhadných věcech", co se týče dlouhých rodových linií a vzorců, či modelů potomků, přetrvá vždy "dravčí" jednání.
Pokud se podívám do přírody, společenství různého hmyzu má po generace stejné vzorce - např. několik jedinců sršní je schopno během pár desítek minut vyplenit celý včelí úl, ukousávají systematicky jednu hlavu za druhou, aby se dostaly k plástvím s medem a larvami (podobný obrázek je na začátku filmu Matrix I )
Pokud se včely chovají jako "ovce", úl zanikne, ale ony přišly i na to, že pokud se jako kolektiv spojí a obalí sršně jako klubko svými těly a vrtí se, vyvine se teplota, která není slučitelná s životními funkcemi těla sršně. Obě skupiny řídí určité řízení. Sršně sledují svůj prospěch, včely své zájmy.
Kolektivní síla a řízení mravenců, hlavně těch tropických, je přímo fascinující a je otázkou, zda-li řízení u nich je po vzoru "sté opice", nebo bylo určitým programem už vloženo do DNA těla Matky Královny.
Tedy, veškerý pokrok má hnací sílu v "tuningu" lovu a destrukce jednoho pro prospěch druhého.
Myslím si, že mnohé entity nepřemýšlejí nad tím, jestli jednají dobře, nebo zle. Jednají tak, jak velí jejich optika pohledu a to je i program, který je uložen v jejich DNA.
V podstatě to koresponduje d texty, které jsou na netu, pojednávající o tzv, reptiliánech a jiných mimozemšťanech, aťuž třeba hostujících v lidských tělech. Přestal jsem pátrat po tom, jak moc je to pravda, ale matrice tomu nasvědčují. Potom je i další otázka, co se děje, pokud se DNA s určitým programem ředí s jinou DNA, která má zase jiný program (mám dojem, že o tom bylo psáno v čl. Sinajský pochod?)
Na závěr, všiml jsem si pro mě zajímavé věci a tou je sledování a fandění fotbalu. Jsou lidé, kteří fotbal přímo zbožňují a jsou ti druzí, které nechává tento sport absolutně chladnými. A co teprve tento egregor fotbalu dokáže, když dojde na debatu o něm a ta dovede přerůst v plamennou hádku hraničící přímo s nenávistí jednoho vůči druhému. Otázka - je možné v tomto něco rozklíčovat - kdo je kdo?

Přidat nový příspěvek