Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jedna zvláštnosť

Oracle 911 | 02.09.2014

Myslíte si, že GP časom nepochopil nebezpečenstvá degradácie ľudstva do pozície masy biorobotov a hovoriacej zveri alebo mu "niekto zakázal" pochopiť?
Pretože keď globálna populácia v prevažnej miere je tvorená "zvieratami" po nepredpokladanej globálnej katastrofe má tendenciu stať sa skutočnými zvieratami ergo degenerovať sa na primátov (je tu samozrejme niekoľko medzistupňov).

Myslíte si, že na univerzitách sa vyučujú skutočné prírodné vedy a že veda je skutočne hľadaním pravdy (a tým nechcem uraziť inžinierov a väčšinu chemikov)?
Tak sa mýlite, lebo fyzika, astrofyzika a astronómia (čiastočne aj biológia) už dávno nie sú vedy t.j. nástrojom hľadania pravdy, ale náboženstvá kde jedna titulmi ovenčená "autorita" cituje iného a keď adept chce dosiahnuť "vyššie zasvätenie" musí jednak predstúpiť pred "kruh zasvätených" a jednak musí publikovať v PR recenzovaných periodikách t.j. prejsť cenzúrou a inkvizíciou.
Taká otázka na telo čítali ste niekedy z oboru fyziky, astrofyziky a astronómie z posledných 5-10 rokov?
Ja som mal to "šťastie", toľko nelogických nezmyslov som na jednej kope v živote nečítal, a nebolo to ani vtipné.

A taká pikoška, bola by veselá keby celá vec nebola tragická, nejaká fakt chytrá hlava napísal program ktorý napíše vedeckú prácu na hocijakú tému za Vás a Vaša "vedecká práca" prejde PR recenziou.

Takže nepíšte my "Et tu, Brute?", keď neviete nič o mojich dôvodoch.

Môj názor je, niekde vo fyzickom svete sú ukryté subsystémy fyzikálnej reality, ktoré jednak starajú o nerušený chod reality a jednak manažujú nami doteraz poznané a nepoznané javy. Ďalej tvrdím, že na tieto subsystémy ľudia môžu mať priamy vplyv a tieto subsystémy nepriamo môžu vplývať na človeka.
Obecne aj to sa označuje pejoratívnymi názvami ako ezoterika a mágia. Ostatne, niet dymu bez ohňa.

PS: Otázka ako nájde podobný podobného?

Přidat nový příspěvek