Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: K prekladu

Laco | 21.08.2014

Ja som v samotnom úvode reagoval na atlantídu, údajné genetiké manipulácie na nej a potom riadenie spoločnosti GP ,čo sú vlastne podľa toho článku potomkovia atlanťanov.

Nechcem sa baviť o egyptských hierofantoch , bohu , církvi , biblickom koncepte , pretože je to ,jako si sám povedal, model, fikcia, představa . Prečo sa nezaoberáte ,tak jako som napísal vyššie v tomto odstavci reakcií, známými faktami,ktoré sú overiteľné .
Ja som nepovedal, že globálna politika a globálne riadenie neexistuje. Samozrejme ,že existuje, nakoniec to je zrejmé z bežného pozorovania diania vo svete.
Len by som toho GP nedefinoval tak ako vy ,ako nejakú x- tisíc rokov existujúcu elitu, hierofantov a atlanťanov, pretože to akým spôsobom došlo k takému rozdeleniu moci vo svete a prečo, sa dá prísť aj menej fantastickou teóriou,ktorá má dokonca aj svoju logiku a je sledovateľná do minulosti.
Minimálne sa dá prísť k logickým dôsledkom súvisiacich so vznikom peňazí, úroku ,dlhu a centrálnych bánk, aby sme zistili prečo sme v súčasnosti tam kde sme .
Predtým sa svet vyvíjal relatívne voľnejšie a GP určite nemal (ak existoval) také možnosti ovplyvňovania , ako ich má vznikom finančnej oligarchie . Ťahať do toho Atlantidu je kontraprooduktívne.

Hox potom prešiel na soft verziu kedy sám napísal, že "tak je třeba říct, že jednak to netvrdíme jako fakt (struktura GP), je to jen odhad,je to empiricky odpozorovaný objektivní jev (globální konceptuální moc), který byl nejprve na základě svých projevů jednou analytickou skupinou teoretizován (identifikován jako existující jev), a až teprve následně při zkoumání "co je to zač" se přišlo na vše ostatní ? "

Vieme všetko podstatné o systéme , o matrixe, i o globálním riadení a teda aj o možných spôsoboch riešenia, načo je dobré
to komplikovať atlantídou,hierofantmi a biblickým konceptom, podľa mňa to nie je podstatné a odvádza to pozornost od primárneho problému . Samosato neurobí,ale ľuďom treba dať víziu a predstavu a nie riešiť atlantídu.

Přidat nový příspěvek