Re: Re: Re: Re: Re: Máš problém s názorom Rybnikova Hox ?

udo | 25.08.2014

Aby bolo jasné..
ja rozhodne neschvaľujem všetky kroky Putina.
Len sa snažíme s kolegami hodnotiť jeho jednotlivé činy, navrhujeme lepšie riešenie a snažíme sa popri variante jeho "opantania mocou" nájsť aj možné pozitívnejśie interpretácie.
T.j. potenciálne dôvody jeho konania v objektívne dobrom úmysle, no za nejednoduchých okolností(mierne povedané), AK CHÁPEŠ.

AK CHÁPEŠ, znamená poukázanie na hlbšiu úroveň pochopenia diskutovaného javu, ako "hurvajsova válka".
Znamená to nevypovedanú informáciu medzi riadkami, ktorú keby som rozpísal spolu s ďalśími úrovňami reálnej politiky, tak by sa v tom spoludiskutujúci znova strácali, nadávali na nutnú stratu prehľadnosti. Predstav si to ako hypertext, kde bez bližšieho vysvetlenia vysvieteného pojmu získajú žiaľ mnohí stále ešte falošný, realite neadekvátny dojem.

Ak to berieš ako moje vyvyšovanie sa nad tebou, zamysli sa nad príslovím:
"Podľa seba súdim teba"

..teda
Putin nepovedal "Sama", ale iba "Sa"
To "ma" si si tam v rámci svojho nechápania praktickej politickej reality, vložil sám.
Ten úškľabok sá dá chápať aj presne opačne, ako si ty naznaćil..a.c.

Vieš, čo by nastalo, keby povedal, źe to urobili američania?
Dostali by rodiny kompenzácie v takej nebývalej výške?
Koľko ďalśích ľudí by zomrelo za nezlepśenej ekonomickej situácie v Rusku pod pokračujúcim a/alebo zvýšeným tlakom bežiacej tvrdej vojensko-ekonomickej genocídy?..atď
Okrem toho to dlhodobo nie je štýl ruskej politiky, pričom v tomto bode naráźame na hranice (ne?)potrebnosti PR, čo ja vśak ďalšia veľká náväzná téma, ktorú sme tu teiž už neraz pomerne podrobne rozoberali tak, ak aj v prítomných publikáciách na stiahnutie v rámci tohoto info-portálu..

..
Ak si tie ďalśie kroky po Putinovom "odhalení menšieho z cisárových prešlapov"(keď, tak treba skôr väčší, konečný a z bezpečnostných dôvodov i zodpovednosti voči vlastnej populácii a svetu skôr radśej nepriamo..), ako všachu nezváźil a rozhodoval si sa "podľa srdca", ako idiot pletúci si intuiciu s emóciami, zomreli by v lepśom prída iba nejaké ďalšie desiatky tisícov ľudí.

Navyše..ak si odrezaní od davu médiami, buď tvoje vyhlásenie vôbec neprejde cez globálnu autocenzúru chefpresstitutes, alebo ho v horšom prípade zvrátia v takom kontexte, že môže ni(e)koho napadnúť nutnosť u teba a tvojich "zverencov" utužiť zvonku mierovými bombardermi demo(n)kraciu..

Emócie sú dobrý sluha, no zlý pan.
Ich zvyk je železná košeľa, ktorá i ochrániť, i utopiť môže.
Sloboda vôle je nasmerovanie jej vektoru
a sila je sám onen vektor.
..ktorý je ale bez objektívne správneho nasmerovania(presnejśie metodológie optimalizácie jeho smerovania-napr.DVTR, protodialektika, či prosto po starom: zdravý mnohogeneraćnými skúsenosťami podloźený prispôsobivý sedliacky rozum) často cestou do pekel.

Miesto eMočných hejslovákov potrebuje kultúra Slovenska skôr globálne gramotných Ľudí, vedomých si svojej kultúry myslenia.
Našou úlohou je o.i. pomôcť pozitívnejśie poklady našich predkov vyniesť zpod Sitna a oprášiť. Krivé a hrdzavé prekovať.

A. Dôkazový materiál vyśetrovania,
B. fotodokumentácia, grafy, schémy, ktoré sa v onen deň objavili na stole u Putina:

http://uloz.to/xPEx4JuP/20020818-apl-kursk-red2-a4-rar

http://uloz.to/xkQjPMrQ/20020818-apl-kursk-red2-ill-rar

Přidat nový příspěvek