Re: Re: Re: to je úplné bláznovstvo, ale podla videa to vizerá že na tom donbase prehrajú

dusan | 18.08.2014

vládu síce neukradli, ale --- pokial by som išiel niečo takého robiť ako urobiť jadro majdanistov /to sú pravdepodobne roky čo zriaďovali pravy sektor ...../, tak by som išiel niekde kde to má podhubie, takže nie do donbasu kde by som musel verbovať, ale do galície, kde je bandera ako ikona, kde je katolicizmus, kde majú napr poliaci dlhoročný vplyv, je to ako s plesňou - ak ju zničíš savom a neurobíš opatrenie aby sa zlikvidovali podmienky na jej vznik, príde znova, prečo je spor medzi novoruskom a ukrami hlavne tými z Lvova /komentáre o odesse neboli moc lútostivé skôr ich volali jakýmisy kalifornskými včelami či čo/- preto lebo jedni majú vzdelanie a sociálne dedičstvo ktoré ich niekde smeruje a druhý chcú slobodne žiť podla svojho presvedčenia a koreňov /v amerike som sergei, v rusku som sergei a prečo by som mal byť v ukraine sergeiko/
-bude sa bojovať do posledného ukra, dokedy ukrovia nezistia že plniť si vlasteneckú povinnosť aj čosi stojí, ak nebude neskoro
du

Přidat nový příspěvek