Co se děje???

Petr | 02.07.2014

To mě poser,
tak když začala krize na ukrajině, z nějakého důvodu to se mnou hrozně hnulo... Snažil jsem se nalézt rovnováhu... A Tohle mi hned tehdy vyplynulo ...
Juščenko mohl vše zachránit razantní akcí a prudkým doslova vykopáním američanů i s ambasádou ven ze země ...
Kyjev-majdanský masakr = ukotvení předmostí zlých mágů podvědomě působících.
Krym = tato akce ruska jim ..respektive to co ji řídilo ,všechny plány zmrdů tak jak byly zničilo a tak IMPROVIZUJÍ. neskutěčně se tehdy báli že je rusi vezmou tam kam patří... do pekla po smrti...
Z Kyjeva vyrazili temní sluhové pomocí masakru metastázovat do Oděssy a ukotvit další opěrný bod.
Je to proud šedočerné agresivní krutětvrdé tmy, co se šíří...
Dále se mi stále dokola vybavují dva názvy ..Kramatorsk,Slavjansk..
Něco důležitého se tam stane.
Na Ukrajině bude naprostá hrůzovláda a západní media budou lidem západu promítat vymyšlenou realitu, vše budou přehlížet..
Viděl jsem jak se v lidech rozsvěcí světýlka a šíří se to ...
PROSTÍ LIDÉ SEUVNITŘ ZAPÍNAJÍ A TI VŠE ZMĚNÍ...
Ukrajina znamená , že se vše na ZÁPADĚ se odrazem sesype jako z písku
OBAMA šlápne do prázdna...
Proč se to děje ????
Pro nic z toho co se uvádí veřejně či poloveřejně ...

VLÁDCI ZJISTILI, ŽE SE VESMÍR NAŠÍ OBLASTI TRANSMUTOVAL. ZEMĚ JE JINÁ, LIDI JSOU UŽ JINÍ ALE NEVĚDOMĚ. VŽDY SE VŠE UDÁ PRVNÍ UVNITŘ A PAK TO TEPRVE VYPUČÍ DO FYZICKÉHO PROJEVU CHÁPEJTE !!!! ONI ŮMYSLNĚ TEPOU DO NERVŮ SLOVANSKÉHO LIDU ABY SKRZE PODPRAHOVÉ PROPOJENÍ LIDÍ KALEM STRACHU TLUMILI ZBRZDILI TO CO PŘIJDE. JE TO JEJICH BITVA O PŘEŽITÍ, O ČAS... KLIDNĚ OBĚTUJÍ NÁS VŠECHNY, POKUD JIM TO VYJDE JAKO VARIANTA PRO NĚ VHODNÁ. ODVÁDÍ POZORNOST VŠECH LIDÍ OD PODSTATY VĚCI, ZATÍMCO INTENZIVNĚ PRACUJÍ NA SVÉ ADAPTACI NA NOVÉ PODMÍNKY ŽIVOTA V TÉTO OBLASTI VESMÍRU ABY BYLI V DALŠÍ ETAPĚ ZASE NA ŠPICI, ZASE TI VŮDCI. ZASE TI MEZI BOŽSKÝM A DAVEM. TO JE PRAVÁ PŘÍČINA.

Přidat nový příspěvek