Globalizmus

stretnutie | 02.07.2014

Ľudia,ja milujem Rusko. Na tom nie je nič zvláštne,som len bežný,tuctový rusofil. Keď rozmýšľam prečo,pýtam sa sama seba : Je to kvôli ľuďom ? Nie,absolútne,pretože ľudia sú všade v podstate rovnakí,priateľstvo a národnosť nesúvisí. Je to krajinou ? Ďalšie nie,pretože na Zemi sú tisíce krásnych miest ( a jedno rodisko),aj v Amerike,Afrike ,na Novom Zélande. Sme pokrvní príbuzní.,máme podobnú reč ? Možno na tom niečo je,ale niekedy sa aj vlastní bratia nenávidia celý život.Raz tu Taurus povedal,že Rusom nikdy nedajú pokoj (západ),že budú musieť stále bojovať. Včera mi niečo podobné povedal môj slovenský priateľ. " Chápem ,že Rusko má poslanie zachrániť ľudskosť na Zemi" Presne tak mi to povedal. Do toho dnes ráno tento preklad,za ktorý ďakujem ,skutočne. Tak som si pomyslela v tejto chvíli,že niečo na tom určite je. Máme radi Rusko,pretože nám dáva nádej.A napriek všetkému,čo som napísala,si jasne musíme uvedomiť,že my nie sme súčasťou tejto ruskej civilizácie. Rozdelili nás a neustále nás rozdelujú,v tom to ale nie je . My sme súčasťou západnej civilizácie,nemusíte so mnou súhlasiť,viem ale ,že ma aj mnohí pochopia. Čo teda ďalej robiť ? To,čo naznačil Hox je múdre. Namiesto čučania na tv,aj 4 hodiny denne,keď bezduché bytosti pozorujú iné bezduché bytosti na pohyblivých obrázkoch,naozaj stojí za zváženie,či radšej nečítať a to rovno Puškina.Nie hocičo.

Přidat nový příspěvek