Re: Otazka

Lin | 01.07.2014

Zeptám se jinak:
Představ si na chvíli, že jsi Putin nebo Lavrov a přijedeš na mezinárodní summit, kde se řeší např. věci kolem atomové energie nebo energetiky vůbec. A teď k tobě přijde pořadatel z hostitelské země a řekne: "Tady máte odznáček, je to náš symbol pro summit, který by měli mít všichni zúčastnění."
Co uděláš, pokud ti bude až nápadně připomínat pyramidku?
Řekneš: "Bože chraň, však je to vaše iluminátská pyramidka!"? Nebo si budeš myslet své (protože i tak víš, v jaké společnosti se nacházíš) a odznáček si s klidem Angličana na sako připneš?
Nevím, jak ty, ale já bych s velkou chutí udělala to druhé a celkem dobře bych se bavila...
Jinak - je velmi dobře být ostražitý a sledovat s vlastním úsudkem. Ne každá osobnost umí nést "prsten moci", ne každý je Frodo, mnoho povolaných účinkům prstenu nakonec podlehne.

Sama sleduju Putina už od té doby, co se "zjevil" - a hodnotím to, co dělá. Prostě činy... a kam a jak Rusko postoupilo pod jeho vlivem. Ta cesta se mi zdá správná a činy v souladu se zájmy celého národa. Předkládat důkazy se mi moc nechce, protože je úplně nejlepší sledovat sám a sám si dělat úsudek. Např.z mého hlediska posun v Rusku (a nyní i v globální politice) směrem k lepšímu je viditelný.

Přidat nový příspěvek