Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názov tejto prílohy

Sentinel | 20.06.2014

Pre toto sem chodím, vždy dostanem pohľady, o ktorých sa dá uvažovať, co uz dlhšie robím aj s Vašou pomocou, aj keď som sa zapojil az teraz..

Časť je z vnútorného pohladu na moje spoloCNOSTné hodnoty. V meditacnej hladine prichádzajú otázky samé...
Takze bolo načase prehodnotiť vzťah a RODine, PRIAŤelom a s tým prišla potreba, ci hlad po poznaní hisTORie.
Odkedy sme prerušili s manzelkou prísun násilného programovania cez televíziu a rozhlas, pomaly ale isto sa deprogramujeme zo zaužívaných stereoTYPov správania sa ako nenávistne, nepokorne, urážlivé a násilné správanie alebo jazyk ku RODákom zo Slovenska, kde znova žijeme...
Po tom, čo sme sa zbavili konzumu sa naše potreby značne znížili a zmenili, v prvom rade je teraz zdravie a príroda...

Čím viac cvičím, tým viac trénujem nielen telo, ale meditaciou aj ducha, aj keď stále nechápem rozdiel medzi duchom a dušou.

Takze celé ma to nezmenilo, ale pomohlo postupne posunúť prirodzené vzorce správania od mojich praprastarych RODičov, a celého RODu do popredia, a stále nachádzam nové veci, ktore boli prehlušené dnešnom dobou

Přidat nový příspěvek