Re: Re: Re: Re: Re: Díky za článek

jardob | 11.05.2014

Dakujem Lin, spoliehal som na to ze vies viac, kedze dobre rozumies hovorovej rustine a sledujes videa.

Kym sa majdanista kamarati s federalistom, asi to s nim nie je az take zle.. Dobre pre nho.

K tym obviazanym, mozno niekto ich casom bude vediet identifikovat. Ale tym ze zatkli policajti tych federalistov, tak to svedci o tom, ze predsa len vela ludi z budovi sa zachranilo, aj ked je otazne ci ich zatkli pred poziarom niekde vonku, alebo po tragedii v DO. No aj tak to posobilo velmi cynicky, ze tych obviazanych a zranenych si nalozili policajti do auta, a uvaznili ich, namiesto toho aby ich poslali do nemocnice aby ich riadne prezreli. Sanitka odvazala len vazne pripady..
Ale aj tak mi je divne, ze pred poziarom bol dav ako utrhnuty z retaze, a potom v noci, ked prisla zachranka a von vychadzali tito zraneni a obviazany, ten dav bol relativne pokojni.. Zmohli sa len na slabe kopance do zadku, a drobne utoky ked ich nakladali do policajnej dodavky. Mozno to bolo tym, ze provokatery uz boli prec, a na placi zostali len zbytky chuliganov. Mozno.

Este mi napadlo, v niektorom clanku o tom ako to prebiehalo vnutri budovi bolo pisane, ze vrahovia si vyberali ludi, niektorych nechali, inych vzali do pivnice (neoficialne obete).. V pivnici ich cakala poprava, ale zrejme tych co si nechali, bud ich pouzili na tie krutosti na schodisti a v izbach, alebo si ich nechali "zivych", aby ich mohli neskor policajti vyviest, zatknut a obvinit. S tym ze pred tym ich este poriadne zmlatili (akt zastrasenia obete). Mozno ,a dufam že pravda casom vyjde na povrch.

Přidat nový příspěvek