Re: Veršinin

borky64 | 05.05.2014

Prosím, môžeš nám z toho Veršinina urobiť súhrn? Čo som pochopil, tak Kolomojskij (olig) sa dohodol s Nemirovskym (gubernator Odesy), že tam privezie pravosekov (kriminalnikov a lumpov) aby zastrašili odesanov, čo chceli protestovať 9.mája(?). Nemirovsky však netušil o rozsahu výstražnej akcie(?) a prikázal polícii aby nezasahovala a celé sa to vymklo z rúk??. Ako to popisuje?
Mne sa to celé javí tak, že zámerne beštiálne povraždili viac než 100 ľudí, aby postrčili Rusko do vojny. A priamo zodpovedný je Kolomoiskij, ktorý, ak ma pamäť neklame , je hlavný predstaviteľ *sionizmu na Ukrajine (pro USA). Cieľ je vyvolať vojnu v Európe aby sa anglosionisti opäť obohatili ako počas II.svetovej vojny.

*už som to našiel, Kolomoiskij chcel byť šéfom židovského kongresu Európy, čo prinajmenšom naznačuje jeho megalomanské pohnútky.
http://www.zvedavec.org/komentare/2012/06/5019-k-cemu-je-evrope-dobry-vlastni-knesset-i.htm?sort=velikost&PHPSESSID=9qtrg3rfik6frl82t16el8ol24

Takže podľa Veršinina je za tým on. Pre koho - pre seba, pre anglosionistov či pre koho???

Přidat nový příspěvek