Re: zhrňme si fakta

popolvár | 05.05.2014

uviedol si: "Napadlo vás, kde by bola teraz Sýria bez pomoci Ruska..."
Sýria si myslím nedostala o nič väčšiu pomoc, akú momentálne dostávajú JV UA. Za sýrčanov tiež nebojovali a nebojujú ruské ozbrojené sily. Alebo sa mýlim? Nikde a nikdy som nenapísal, že je potrebná 100% podpora obyvateľov Ukrajiny - to je nereálne, ako správne uvádzaš. Ale musí ich byť aspoň 7 z 10, a aj to neviem, či to nebude málo.
To, že som napísal, že je to predovšetkým vnútorná záležitosť obyvateľov Ukrajiny, ako sa bude uberať ich budúcnosť, je predovšetkým o ich rozhodnutí a vyjadrení toho, čo chcú. Ak to bude jasné, tak si môžeš byť istý, že osamotení nezostanú.
Ale doteraz ešte mnohí ani vlastne nechápu, čo sa to vlastne deje, nie že by ešte mali aj zaujať správny postoj. Skús sa pozrieť na môj príspevok ešte raz a porozmýšľaj v čom a prečo by som mohol mať pravdu, a o tom, s čím nesúhlasíš, popremýšľaj, čo ma viedlo k tomu, aby som to takto napísal.
A máš pravdu, že je treba hľadieť na skutočnú realitu viac s rozumom a chápať ju. A práve v takýchto emočne provokujúcich a vypetých situáciach - je nanajvýš nevyhnutné úplne potlačiť emócie a zachovať chladnú hlavu. Sám vidíš k akému besneniu viedlo využitie nekontrolovaných emócii tupého davu...

Přidat nový příspěvek