Re: Re: zhrňme si fakta

michal | 05.05.2014

Zmyslom toho, čo som napísal nebola vôbec kritika Putina, toho, aké aktivity vyvíja ohĺadom Ukrajiny, keby si pozorne čítal, čo som napísal, tak to tam nájdeš...ale som chcel naznačiť tieto fakta...

"Pritom, tu mnohí píšúci chcú, aby proti tejto presile, proti nerovnováhe síl si proruskí Ukrajinci pomohli tak nejak sami...))) Napadlo vás, kde by bola teraz Sýria bez pomoci Ruska...Nedopadla by tak ako Irak, Líbya ?...
No nič...možno by bolo dobré hľadieť na skutočnú realitu viac s rozumom a chápať ju..."

Čo sa týka mojich návrhov, mne postačí, keď pár nickov, čo tu písali pochopí, že proruskí Ukrajinci sa bez pomoci Ruska nezaobídu, pretože nemožu sami bojovať proti vojne, ktorú proti nim vedia pučistická vláda na Ukrajine a komplet západ..) a netreba písať v zmysle, že si to musia vyriešiť sami, to nedokážu je to dosť iracionálny názor..to je moj pohľad...

Reálne návrhy, čo s tým nechávam v réžií Putina a jeho vlády, nakoľko majú určité presnejšie fakta a lepšie analytické skupiny, ako názor hocikoho z nás. Dúfam, že si ma pochopil..

Přidat nový příspěvek