Nemoc z povolání ...., aneb ještě se "neprobudil ...

Jindra | 14.08.2014

BL jsem četl velmi dlouhou dobu. Bylo tam mnoho zajímavých článků a překladů a výrazně méně "rádoby intelektuálních" osobních úvah "vydávajích se " se za "názor". Poslední článek redaktora Dolejšího mně fakt dostal "do kolen" . (14. 8. 2014 Krásný nový svět propagandy) . Myslel jsem si, že to je jen nějaký "úlet", ale po přečtení další "perly" (13. 8. 2014
O třech důvodech, proč Hitler nikdy nezačal II. světovou válku) jsem již neměl pochybnost o tom, že se panu redaktorovi zalíbilo to, co dělá řada "renomovaných" manipulátorů s informacemi, tedy manipulovat s "nedokazatelným" a nedohladatelným "anonymním" názorem, který jak často on uvádí "všichni" dobře známe, nebo jme o něm už "slyšeli". Npsal jsem mu poměrně jasný vzkaz, něco ve smyslu jak si představit někoho "objektivního" bez jasně vyhraněného postoje a názoru? Co to je subjektivní názor o "ničem", který nehodnotí ýsledky činnosti jakékoliv strany konfliktu, sporu nebo činnosti?. Co to vlastně píše za podivné "substance" úvah z "polospánku"....

Přidat nový příspěvek