Re: Re: Re: Re: Nie som zástancom energoinvariantu.

Oracle 911 | 26.04.2014

Neviem ako Vy, ale ja neviem ani energiu a ani prácu (ako fyzickú jednotku) chytiť do ruky, ba čo viac mám jednu dosť nepríjemnú a bolestivú skúsenosť s neizolovanými živými káblami (montoval som slaboprúd).

Preto hovorím o komoditných menách, pretože skvelo reprezentujú vykonanú prácu obzvlášť kovy (Au, Ag, Pt, Pd ale aj Fe, Cu, Al) hoci nič nemám ani proti suchým komoditám ako drevo alebo obilie, pričom beriem v úvahu, že papier jednak znesie všetko a jednak je dosť zraniteľným nosičom informácie, a elektronické dáta šikovný hacker/cracker dokáže pozmeniť poľahky.

Čo sa týka snahy predkov, tá bola zneužitá a dôsledkom toho <b> planéta sa pľundruje ostošesť a okrem prepnutia toho pľundrovania na vyšší výkon pri energoinvariante</b>, tak by došlo aj týmto veciam:
-zvýhodnenie regiónov/krajín ktoré majú nadbytok energie či energetických nosičov;
-zvýhodnenie tých krajín ktoré lepšie zúžitkujú vyrobenú energiu na prácu.

To povedie, k neskutočne veľkým nerovnováham o čom som písal o pár príspevkov vyššie.

Preto hovorím na papieri to vyzerá dobra, lenže papier znesie všetko a povedie ku katastrofe

Přidat nový příspěvek